PDA

View Full Version : نمایش هشدار به کاربر در زمان های پیاپی ، استفاده از timer و چک هایمتوالی مشکلاتی به همراه داره...

Mosafers
یک شنبه 15 بهمن 1391, 13:32 عصر
سلام یه برنامه دارم که قسمتی داره که بعد از ثبت یاداشت همینطور باید چک کنه ببینه اگه زمان موعود رسید هشدار رو نمایش بده حالا چون چند مورد این شکلی دارم که کم عقلانی نیست از تایمر استفاد کنم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟

Mosafers
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 12:55 عصر
سلام ؛ کسی نظری نداره ؟

mousa1992
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 13:02 عصر
سلام
بفرض شما ی جدول درون دیتابیس دارید که هشدارهایی رو توی اون ثبت کردید و بهمراه تاریخ و زمان نمایششون
خب شما نیازی نیست در هر تیک تایمر همه برید از دیتابیس بگیرید و چک کنید و ...
با لود شدن برنامه میتونی رویدادهای مربوط به تاریخ مورد نظرتون رو بریزید توی یک لیست و در تایمرهاتون اون لیست رو چک کنید که فک نمیکنم کار کردن یک تایمر در طول برنامه پردازش زیادی داشته باشه
باز هم البته میشه با ی ترفند هایی توی برنامه نویسی پردازش رو سبکتر کرد
موفق باشید

ma.rad
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 13:04 عصر
یه آموزش فارسی (قسمت اول و دوم داره) مربوط به اجرای وظایف زمان بندی شده باQuartz.NET و نحوه استفاده در پروژه:
http://barnamenevis.org/showthread.php?382751-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F

Mosafers
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 13:48 عصر
سلام
بفرض شما ی جدول درون دیتابیس دارید که هشدارهایی رو توی اون ثبت کردید و بهمراه تاریخ و زمان نمایششون
خب شما نیازی نیست در هر تیک تایمر همه برید از دیتابیس بگیرید و چک کنید و ...
با لود شدن برنامه میتونی رویدادهای مربوط به تاریخ مورد نظرتون رو بریزید توی یک لیست و در تایمرهاتون اون لیست رو چک کنید که فک نمیکنم کار کردن یک تایمر در طول برنامه پردازش زیادی داشته باشه
باز هم البته میشه با ی ترفند هایی توی برنامه نویسی پردازش رو سبکتر کرد
موفق باشید
سلام ببینید خوب توی برنامه من غیر از هشدار پیام های موارد دیگه ای هم هستند که باید با توجه به زمان اجرا کرد... با این شکل گرفتن زمان ها سرعت چک کردن مشکلاتی رو پیش رو خواهد داشت...

یه آموزش فارسی (قسمت اول و دوم داره) مربوط به اجرای وظایف زمان بندی شده باQuartz.NET و نحوه استفاده در پروژه:
http://barnamenevis.org/showthread.p...86%D9%85%D8%9F

از شما هم ممنونم لینک خیلی خوبی هستش مطالعه میکنم سوالی بود مطرح میکنم

موفق باشید دوستان من