PDA

View Full Version : سوال: حذف اطلاعات در سی شارپ

davidrobert
یک شنبه 15 بهمن 1391, 15:42 عصر
سلام و خسته نباشید
من با زبان برنامه نویسی سی شارپ شروع به کار کردم و اعلان طریقه اتصال به دیتابیس به وسیله دیتاگرید و نمایش اطلاعات رو یاد گرفتم و یه پایگاه داده ایجاد میکنم با پسوند sdf با برنامه دات نت و از قسمت دیتا سورس جدول خودم رو Drag and Drop میکنم داخل فرم ولی وقتی فرم رو اجرا میکنم و اطلاعات رو داخل دیتا گرید وارد میکنم اطلاعات وارد میشه و نمایش میده و با باز و بسته شدن فرم اطلاعات رو نشون میده ولی یه تغییر جزئی روی دیتا گرید صورت میگرید و یا از قسمت دیتا سورس میخوام ببینم اطلاعات وارد سیستم شده یا نه نشون نمیدهد و تمام اطلاعات هم پاک میشه و من از دات نت 2012 و sql server 2012 استفاده میکنم و از frame work 4.5 برای برنامه نویسی وقت نمی دانم چرا هی اطلاعات کامل پاک میشه ممنون میشم به هم علت پاک شدن کامل اطلاعات رو بگید که چرا وقتی روی فایل برای نمایش زده میشه اطلاعات پاک میشه و همچنین در محیط طراحی با دیتا گرید و ابزار دیگه کار انجام میدم باز اطلاعات کامل پاک میشه.

gwbasic
یک شنبه 15 بهمن 1391, 17:14 عصر
من به شخصه بارها با این سوال پاسخ دادم!!! با هر با Build پروژه این فایل ایجاد می شود بنابراین اطلاعات پاک می شود. لطفا قبل از زدن تاپیک جستجو کنید (حداقل می تونید پست های من رو در این مورد ببینید)