PDA

View Full Version : فوروم PHPBB

ParWin
دوشنبه 10 آذر 1382, 17:24 عصر
بسم الله النور
سلام و خسته نباشید
ببخشید اگه من هیچ آشنایی با PHP نداشته باشم و بخوام از فورومی که آقای کرامتی ساخته استفاده کنم :
1- اولا" سایت من با ASP.NET ساخته شده آیا می تونم از فوروم PHP توی اون استفاده کنم؟
2- با توجه به اینکه من PHP بلد نیستم و وقت یادگرفتنش رو هم فعلا" ندارم چطور می تونم از این فوروم استفاده کنم؟ چه چیزایی باید روی سرورم نصب باشه و ....
3- ببخشید این مطلب رو توی قسمت ASP.NET نوشتم امیدوارم زیاد بی ربط نباشه.
4- منتظر جوابتون هستم.
5- ممنون.

Farhad.B.S
دوشنبه 10 آذر 1382, 18:24 عصر
1.بستگی به این داره که سروری که قراره فاروم بر روی اون قرار بگیره از php پشتیبانی میکنه یا نه ؟

2.برای استفاده و مدیریت این فروم نیازی به دونستن php نیست ، همینکه شما با اصول نحوه کار یک فروم آشنا باشید کافیه . (البته خوب با دونستن پی اج پی دست شما در ایجاد تغییرات و ...خیلی باز تر خواهد بود )

و در آخر اینکه بهتره این فاروم رو یکبار روی لوکال سرور سیستم خودتون نصب کنید و با نحوه کار باهاش آشنا بشید. ( همراه فایل هایی که با پک phpBB عرضه میشه یه راهنمای خیلی خوب وجود داره )

موفق باشید .

cpuman20
دوشنبه 10 آذر 1382, 18:34 عصر
با سلام و عرض ادب
با سیستمی که برنامه ها ها رو می نویستند تقریبا مشه گفت برای نصبشون کمتر به بلد بودن php نیاز است.
برای نصب باید سرور شما php.(علاوه بر asp.net ) را ساپورت کنه . البته از یکی از بانکهای اطلاعاتی sql,mysql هم باید استفاده کنید.
در کل کار سختی نیست فقط یه host خوب می خواد :|

Vahid_Nasiri
دوشنبه 10 آذر 1382, 19:43 عصر
اگر یک هاست با سرور لینوکس بگیرید یک *کنترل پنل* در اختیار شما قرار می دهد که توسط آن می توانید با یک کلیک! phpBB و یا phpNuke را نصب کنید ( فقط یک کلیک )

nematia
سه شنبه 11 آذر 1382, 18:38 عصر
برای نصب باید سرور شما php.(علاوه بر asp.net ) را ساپورت کنه
چرا علاوه بر Asp.Net . مگه لازمه؟

cpuman20
سه شنبه 11 آذر 1382, 18:47 عصر
با سلام و عرض ادب

این دوست گرامی مثل اینکه صفحات aspx هم در سایت خود دارند :wink:
ولی برای phpbb که به نصب(.net framwork) احتیاج نمی شه.

ParWin
سه شنبه 18 آذر 1382, 17:53 عصر
بسم الله النور
با تشکر از همه. اگر بخواهم این فوروم را روی سیستم خودم امتحان کنم چه چیزایی لازم دارم؟
(غیر از PHP4)

Vahid_Nasiri
سه شنبه 18 آذر 1382, 19:15 عصر
طریقه ی نصب
پیغام خطا:
متاسفانه حداکثر سهمیه شما برای 2 مگابایت سر رسیده است. :roll:
من برای نصب این فوروم یک مطلب آموزشی با عکس و توضیح آماده کرده ولی از خیر ارائه ی آن در این سایت گذشتم.
یکبار هم این موضوع را قبلا گفته بودم ولی انگار اهمیتی نداشت.
مهم نیست.
خوش باشید.......

Majid2003
یک شنبه 23 آذر 1382, 06:34 صبح
با سلام
از کجا میتونم فروم های WebWiseguide و PHPBB رو دانلود کنم؟؟
امیدوارم که همیشه پیروز و سربلند باشید
متشکرم

ParWin
یک شنبه 23 آذر 1382, 15:22 عصر
بسم الله النور
سلام.
آقای نصیری منظورتون رو از سهمیه 2 مگابایتی متوجه نشدم ، چون زیاد وقت گشت و گذار در سایت رو ندارم ، مگه سوالات سهمیه بندی شده اند؟!
در ضمن اون مطلب آموزشی رو من خیلی دلم می خواهد داشته باشم اگر براتون امکان داره بتونید به من برسونیدش بی نهایت س÷اسگزار خواهم بود.با تشکر از زحمات شما.
مثلا" از طریق ایمیل
اینم ایمیل من :
pi_plusplus@hotmail.com

Vahid_Nasiri
یک شنبه 23 آذر 1382, 21:17 عصر
enjoy

ParWin
سه شنبه 25 آذر 1382, 16:34 عصر
بسم الله النور
سلام ، دست شما درد نکنه آقای نصیری ، واقعا" مرسی ، الهی همیشه زنده و سلامت و ÷اسخگوی سؤالات ما باشین ، اگه ما شما رو نداشتیم چیکار می کردیم ( سؤالش تکراری بود!)
ممنون

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 26 آذر 1382, 01:09 صبح
:oops: