PDA

View Full Version : سوال: نظرات و پیشنهادات شما در مورد طراحی وب سایت من

h.torabi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 01:02 صبح
سلام دوستان من چند وقتی هست که از اطلاعات مفید و خوب شما در این سایت استفاده میکنم
پس از خواندن و تمرین کردن بخشی از آموزش های html و css این سایت را طراحی کردم که هنوز
کار دارد لطفا ایراد های این سایت را برسی کننید وراه حل های خود را بنویسد و سرعت لود شدن ۀن را برسی کنید
متشکرم
برای دیدن سایت از اینجا (http://www.3ddownload.gigro.ir)استفاده کنید.

khanlo.javid
دوشنبه 16 بهمن 1391, 08:23 صبح
دوست عزیز برای کار اول خوبه ولی روی رنگ بندی بیشتر دقت کن ، رنگ سیاه با قرمز هم خونی نداره ، طرحت رو هم عوض کن اینجوری خوب پیش نمیره ، قسمت فوتر صفحت که ساعت توش گذاشتی با شیر فیسبوک و تویتر خیلی بزرگه بهتره یه مقدار ساماندهیش کنی .

موفق باشی.

maktoom
دوشنبه 16 بهمن 1391, 09:17 صبح
سلام
بنظرم کیفیت عکسات پایینه. سایت وضوح خوبی نداره(کروم 24)

h.torabi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 09:20 صبح
سام به شما دوسن عزیز(khanlo.javid (http://barnamenevis.org/member.php?242715-khanlo.javid) )

از اینکه نظر خودتان را در مورد این سایت بیان نمودید متشکرم ولی در مورد مسائل گرافیکی سایت
یک منبع آموزشی را معرفی کنید چون من در طراحی سایت مبتدی هستم و هنوز با طرز قرار گرفتن اجزا سایت واندازه های آنها و حتی رنگ بندی اجزای سایت آ شنایی کاملی ندارم

لطفا نظر خود رو در باره سرعت لود شدن سایت بنویسید متشکرم:قلب::قلب::قلب::قلب::قل ::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب:

h.torabi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 09:25 صبح
سلام برای بالا بردن کیفیت عکسهای سایت باید چکار کنم ؟
آخه بیشتر اجزای سایت با html و css ساخته شده.

Mohsen.
دوشنبه 16 بهمن 1391, 11:17 صبح
بهتره حداقل عرض سایت رو 1000px بگیری.

h.torabi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 11:56 صبح
بهتره حداقل عرض سایت رو 1000px بگیری.

مرگر استانداردش 768px نیست؟

meisam3322
دوشنبه 16 بهمن 1391, 16:01 عصر

کی همچین حرفی زده ؟

h.torabi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 16:06 عصر
کی همچین حرفی زده ؟

بنظر شما سرعت لود شدنش چطوره؟:متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر::متفکر::متفکر::متفکر:.... .

khanlo.javid
دوشنبه 16 بهمن 1391, 18:54 عصر

اصلا استاندارد خواصی نداره بستگی به نوع پروژه داره پس نمیشه گفت اندازه استاندارد چقدره.

khanlo.javid
دوشنبه 16 بهمن 1391, 19:03 عصر
بنظر شما سرعت لود شدنش چطوره؟:متفکر::متفکر::متفکر:: تفکر::متفکر::متفکر::متفکر:.... .

دوست عزیز سرعت لود وقتی معنی پیدا میکنه که سایت شما بر اساس یه سیستم مدیریت محتوی پیاده شده باشه و سایت شما دینامیک باشه ، ولی در حال حاضر سایت شما یه سایت ایستا هستش و اونقد حجمی نداره که سرعت لودش پایین باشه .

در هر صورت برای آنالیز سایتتون هم میتونید از این لینک (http://gtmetrix.com/) استفاده کنید.

موفق باشید.

pary_daryayi
سه شنبه 17 بهمن 1391, 09:47 صبح
اصلا استاندارد خواصی نداره بستگی به نوع پروژه داره پس نمیشه گفت اندازه استاندارد چقدره.

فكر كنم منظورشون از استاندارد اينه كه تو همه ي مانيتورها با هر اينچي تنظيم باشه .
اگر اينه 980 يا 960 هستش.

meisam3322
سه شنبه 17 بهمن 1391, 10:17 صبح
در مورد شرعت لود وب شما ، همانطور که دوستان فرمودند هیچگونه اطلاعاتی در وب شما وجود نداره ، از قبیل اتصال به پایگاه داده وغیره که بخواد تاثیری بر سرعت لود شدن وب شما بزاره . در مورد استاندارد عرض صفحات ، استاندارد خاصی وجود نداره و کاملا دلخئاه می باشد. ولی میشه عرض صفحات رو 1000 پیکسل تا 900 پیکسل گرفت الان ، چون فکر نکنم رزولوشن کامپیوترهای امروزی حتی قدیمی هم ، از 1024 کمتر باشه.

meisam3322
سه شنبه 17 بهمن 1391, 10:20 صبح
دوست عزیز ، شما اومدین از یک پلاگین ساعت Jquery استفاده کردین و دیگر هیچ !!! سایت که نه!! ، پروژه شما چیزی نداره که بخواد در موردش بحث بشه.

موفق باشید

maktoom
سه شنبه 17 بهمن 1391, 22:25 عصر
یادت باشه شما یه بیس رو ساختی.
حالا بشین باقی چیزا رو یاد بگیر دونه دونه توی پیجی که ساختی آوردی بالا تست کن.

h.torabi
سه شنبه 17 بهمن 1391, 23:26 عصر
دوست عزیز ، شما اومدین از یک پلاگین ساعت Jquery استفاده کردین و دیگر هیچ !!! سایت که نه!! ، پروژه شما چیزی نداره که بخواد در موردش بحث بشه.

موفق باشید

او ن فقط یک ساعت فلش معمولی همین

h.torabi
سه شنبه 17 بهمن 1391, 23:32 عصر
دوست عزیز سرعت لود وقتی معنی پیدا میکنه که سایت شما بر اساس یه سیستم مدیریت محتوی پیاده شده باشه و سایت شما دینامیک باشه ، ولی در حال حاضر سایت شما یه سایت ایستا هستش و اونقد حجمی نداره که سرعت لودش پایین باشه .

در هر صورت برای آنالیز سایتتون هم میتونید از این لینک (http://gtmetrix.com/) استفاده کنید.
موفق باشید.
من اگر می پرسم سرعت لود شدن چطوره برای اینکه سایت ساخته شده با همین صفحات خالی دیر لود میشه

حالا این اشکال از هاست یا از کد نویسی بنده؟

لطفا جواب بددید.:متفکر::متفکر::متفکر::م تفکر::متفکر::متفکر:

khanlo.javid
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 09:00 صبح
من اگر می پرسم سرعت لود شدن چطوره برای اینکه سایت ساخته شده با همین صفحات خالی دیر لود میشه

حالا این اشکال از هاست یا از کد نویسی بنده؟

لطفا جواب بددید.:متفکر::متفکر::متفکر::م تفکر::متفکر::متفکر:

دوست عزیز سرعت لود شما الان مناسبه و اگه گاهی سرعت لود پائین میاد به خاطر هاستیه که استفاده میکنید ، چون اصولا هاست های رایگان سرعت پردازش پایینی دارند.

موفق باشید.

h.torabi
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 13:01 عصر

موفق باشید

دوست عزیز من نظر شما رو در مورد طراحی این سایت نیمه ساخته پرسیدم (ازنظر قرار گرفتن اجزا در کنار هم)

متشکرم:متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب:........................