PDA

View Full Version : فعال کردن sql2005

f_naderi
دوشنبه 16 بهمن 1391, 15:08 عصر
سلام
من اسکیوال 2005 رو نصب کردم و اسکیوال 2008 هم قبلا با نصب vs نصب شده و الان می خوام 2005 رو اجرا کنم ولی 2005 دارای هیچ سرویسی نیست و به طور پیش فرض 2008 اجرا میشه و برای غیرفعال کردن 2008 از قسمت configuration tools نمی دونم کدوم رو stop کنم(اگه همه رو stop کنم برای اجرای 2005 مشکلی پیش نمیاد) و برای Run کردن 2005 در قسمت configuration tools هیچ گزینه ای جهت فعال کردن وجود ندارد.
سوال دیگه هم این است که در 2005 می خوام گزینه surface area configuration رو فعال کنم ولی با اجرای این گزینه این error نمایش داده میشه:
TITLE: Surface Area Configuration
------------------------------

No SQL Server 2005 components were found on the specified computer. Either no components are installed, or you are not an administrator on this computer. (SQLSAC)

BUTTONS:

OK
هر چی گشتم این مشکل رو نتونستم حل کنم.
2005 هم نسخه enterprise رو بطور کامل نصب کردم
با تشکر

f_talebi
جمعه 20 بهمن 1391, 17:13 عصر
سوال دیگه هم این است که در 2005 می خوام گزینه surface area configuration رو فعال کنم ولی با اجرای این گزینه این error نمایش داده میشه:
TITLE: Surface Area Configuration

No SQL Server 2005 components were found on the specified computer. Either no components are installed, or you are not an administrator on this computer. (SQLSAC)

BUTTONS:

OK
با تشکر
سلام

این خطا میگه ک هیچ کامپوننت sql server 2005 روی کامپیوتر مورد نظر پیدا نشده ؛یا هیچ کاموننتی نصب نشده؛ و یا شما از administrator های این کامپیوتر نیستید...