PDA

View Full Version : عکسو تو دیتا بیس ذخیره کردم حالا که چی؟

hamed_bostan
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 16:29 عصر
با سلام
من توی یکی از برنامه هام که اطلاعات کالاهاست و عکس اونها رو هم نشون میده عکسهام رو هم داخل دیتا بیس ذخیره کردم. اما حالا که می خوام کالا ها رو با عکس هاش نشون بدم داخل یه دیتا گرید که عکس ها توی template culomn هست این img src= ما آدرس یه عکس رو می خواد . من موندم چطوری این عکس رو توی این دیتا گرید واسه هر کالا نشون بدم .
ممنون می شم کمکم کنید

ealireza
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 22:15 عصر
دوست من سرچ کن این نزدیک به هزار بار سوال شده !

Behrouz_Rad
چهارشنبه 19 بهمن 1384, 22:50 عصر
جانا سخن از زبان ما می گویی...
ما هم همینو گفتیم دوستمون ناراحت شد...

hamed_bostan
پنج شنبه 20 بهمن 1384, 07:31 صبح
دوستان عزیز سلام .
من تقریبا هر تاپیکی که توش کلمه عکس و یا دیتا گرطد لود رو سرچ کردم اما جواب سوال خودم رو به طور کامل پیدا نکردم . اگر ممکنه لینک اون تاپیکی که می گین بارها بحث شده رو واسه ام بذارین تا یه دنیا ممنونتون شم اگر نه هم باز به خاطر توجهتون ممنون
حق پشت و پناهتون

Behrouz_Rad
پنج شنبه 20 بهمن 1384, 13:48 عصر
با دقت بخونید (2 صفحه):
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=32884

موفق باشید.

hamed_bostan
پنج شنبه 20 بهمن 1384, 15:43 عصر
دوست عزیز من این رو دیده بودم ولی من اینو نمی خواستم و سوال من چیز دیگه ای بود و اگر هم همین راه حله من ازش درست نتیجه ای نگرفتم

من یه table آیتم با چند تا فیلد دارم تو اس کیو ال سرور 2000 . 1- فیلد ایدی کالا 2- نام کالا 3- عکس کالا

فایل عکس رو داخل فیلد img این table که از نوع binarry هست توسط memory stream ذخیره کردم . حالا می خوام تو وب توسط datagrid نام کالا ها و عکسش رو نشون بدم . از template cullomn استفاده کردم و یه دونه img src= داخل template cullomn انداختم . حالا این img src فقط url عکس رو می خواد و من نمی دونم چطوری runtime این کار رو انجام بدم . از تاپیکی هم که گذاشتید والله نتیجه نگرفتم چون اصلا واسه ام ملموس نبود که چیکار کرده کدش . به هر حال ممنونم

حق نگهدارتون

Behrouz_Rad
پنج شنبه 20 بهمن 1384, 16:05 عصر
حق نگهدارتون
حق، نگهدار شما هم باشه!...