PDA

View Full Version : حرفه ای: سی شارپ در پروژه های تجاری

MinusOne
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 00:45 صبح
با سلام .
من قصد دارم یک پروژه تجاری رو با سی شارپ شروع کنم ، دوستانی که تجربه ی این کار رو دارن یا اطلاعاتی در این مورد دارن لطفا به سوالات من جواب بدن.
1- نرم افزار های سی شارپ از لحاظ امنیت سورس در حالت عادی در چه وضعیتی هستند؟ آیا امکان ارتقای امنیت هست ؟ تا چه حدی ؟ چگونه؟
2- آیا امکان ایجاد قفل های سخت افزاری و غیره در این برنامه ها وجود داره ؟ اگه بله آیا به سادگی قابل شکستن و کرک نیست ؟
3- آیا میشه با سی شارپ ، مستقل از dotnet نرم افزار تولید کرد ؟ (native)
خواهش میکنم پاسخ ها نظر شخصی نباشن و حاصل تجربه باشن.

danialafshari
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 01:36 صبح
سلام

1- نرم افزار های سی شارپ از لحاظ امنیت سورس در حالت عادی در چه وضعیتی هستند؟ آیا امکان ارتقای امنیت هست ؟ تا چه حدی ؟ چگونه؟
با ابزارهای Protector نظیر Smart Assembly می تونید سورس برنامه رو تا نسبت خوبی محافظت کنید، سورس برنامه هم دست خودتونه دیگه می تونید ارتقاش بدید

2- آیا امکان ایجاد قفل های سخت افزاری و غیره در این برنامه ها وجود داره ؟ اگه بله آیا به سادگی قابل شکستن و کرک نیست ؟
بله و بستگی به الگوریتم و ساختار برنامه ی شما دارد

3- آیا میشه با سی شارپ ، مستقل از dotnet نرم افزار تولید کرد ؟ (native)
پایه و اساس ساخت این زبان در چارچوب dotnet است و اجرای برنامه بدون نبود dotnet ممکن نیست. در این بین نرم افزار هایی هستند که در ظاهر برنامه رو Native Code می کنند ولی به اینگونه است که dotnet درونشان قرار دارد و قابل حملش می کند.
میشه از طریق ستاپ ساز هایی نظیر Install Shield موقع نصب نرم افزار، dotnet هم نصب کرد
موفق باشی

MinusOne
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 02:16 صبح
ممنون از پاسختون . آیا نرم افزار Protect شده با smartAssembly قابل decompile شدن هست ؟

danialafshari
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 06:30 صبح
ممنون از پاسختون . آیا نرم افزار Protect شده با smartAssembly قابل decompile شدن هست ؟

من که با Decompiler هایی که داشتم نتونستم Compile کنم