PDA

View Full Version : مبتدی: چطور میتونم اسکریپت یک سایت رو روی Dream weaver به صورت local host اجرا کنم؟؟؟؟؟

samadblaj
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 11:52 صبح
سلام دوستان چطور میتونم اسکریپت یک سایت رو روی dream weaver به صورت local host اجرا کنم؟؟؟؟؟

خواهش میکنم کمکم کنید وقت ندارم...

masiha68
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 14:08 عصر
بهتره اونو توی لوکال هاست مثل wamp بذاری و بعد توی دریم ویور فراخوانیش کنی

samadblaj
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 14:25 عصر
بهتره اونو توی لوکال هاست مثل wamp بذاری و بعد توی دریم ویور فراخوانیش کنی
سلام مرسی از راهنماییتون ولی آخه چون حجم این برنامه زیاد هست منم اینترنت دستی ندارم و نمیتونم برنامه رو دانلود کنم با هیچ کدوم ازاین برنامه ها کارم راه نمیفته اگه قبلا سابقه کار با اینها رو دارید کمکم کنید...

PhpDesigner
Adobe Dreamweaver
CoffeeCup.Visual.Site.Designer
Magix.Xtreme.Web.Designer
Microsoft.Expression.Studio.Web.Pro
Serif WebPlus
Zend.Studio
Web.Acappellav

رو هاستم نصبش کردم اما میگن باید دیتابیس رو import کنم اما بلد نیستم کنترل پنلم هم Cpanel هست نتونستم import کنم فقط یه دیتابیس و یوزر ساختم...

samadblaj
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 21:56 عصر
سلام ؛ چطور میتونم یه سورس رو از طریق Dreamweaver روی لوکال نصب کنم؟

masiha68
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 23:42 عصر
فردا امتحان ارشد دارم
برگشتم یه توضیح کامل واست می نویسم ولی قبلش بگو سورت چیه و اگه می تونی لینک بده و اینکه نصب یه سورس یا اسکریپت ربطی به دریم ویور نداره . دیریم ویور نرم افزار طراحی وبه
اون لوکال رو که قبلا گفتم دانلود کن و نصبش کن

samadblaj
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 23:59 عصر
فردا امتحان ارشد دارم
برگشتم یه توضیح کامل واست می نویسم ولی قبلش بگو سورت چیه و اگه می تونی لینک بده و اینکه نصب یه سورس یا اسکریپت ربطی به دریم ویور نداره . دیریم ویور نرم افزار طراحی وبه
اون لوکال رو که قبلا گفتم دانلود کن و نصبش کن
سلام ممنونم باشه انشاا...منم فردا امتحان ارشد دارم ...
برات آرزوی موفقیت میکنم :تشویق:
شبت بخیر دوست من

masiha68
جمعه 20 بهمن 1391, 12:31 عصر
بعد از ارشد ...:لبخند:
خب بریم سر وقت اموزشش
شما اول باید یه نرم افزار ایجاد لوکال هاست رو دانلود و نصب کنید من wamp رو توصیه می کنم (بی دلیل )
بعد از نصب باید وارد پوشه ی نصب شده ی لوکال هاست بشین و پوشه ی www رو پیدا کنید و اونجا یه فولدر به هر اسمی که می خوایین ( مثلا other ) درست کنید و تموم اسکریپت یا هر کدی رو که داین اونجا پست کنید
حالا برین سر وقت دریم ویور ....
از منوی site گزینه ی new site رو انتخاب کنید . در پنجره ی باز شده اسم سایتتون رو وارد کنید و واسه local site folder هم همون فولدری رو که توی لوکال هاست (other) رو انتخاب کنید .
حالا از منوی کناری (سمت چپ) server رو انتخاب کنید . در پنجره ی باز شده به جای سرور نیم یه اسمی بذارین (معمولا local host ) حالا واسه ی conentin using هم local/network رو انتخاب کنید واسه سرور فولدر هم همون پوشه ای که توی لوکال رو انتخاب کنید و اما نکته ی مهم اخری web url رو به صورت زیر وارد کنید
http://localhost/other و other اسم پوشه ای بود که توی لوکال ساختیم
فک کنم این کفایت کنه
راستی واسه ورود به سایت هم توی موزیلا ( به شرطی که قسمت لوال هاستتشو فعال کرده باشین ) بزنین http://localhost/other که وارد سایت می شین و می تونین اونو تست یا نصب کنید