PDA

View Full Version : حرفه ای: اسکریپت ساخت خبرخوان برای همه سایت ها

idea0098
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 17:13 عصر
با سلام
بنده از rss سایت ها برای اطلاع از به روز شدن و استفاده در برنامه ها و سایت ها ووبلاگ های مختلفی استفاده می کنم یعنی مثلا از آخرین اخبار
شهرداری تهران توسط خبرخوان یا همان rss مطلع می شوم . ولی برخی از سایت ها قدیمی هستند و rss برای آنها طراحی نشده است و من میخواهم مثلا
500 تا سایت شهرداری همه شهر ها را چک کنم و این ممکن نیست زیرا همانطور که گفتم برخی از سایت ها rss ندارند بنابراین از به روز شدن محتویت
آنها و آخرین مطالب آنها بی خبر خواهم ماند .
من می خواهم اسکریپتی را برای بنده طراحی کید که لیست سایت های مربوطه را به آن بدهم و آن اسکریپت هر چند ثانیه یک بار آن سایت ها را بررسی کند
تا اگر مطلبی در بخش اخبار خود و یا در بخش مناقصات خود قراردادند بنده متوجه شوم . این اسکریپت باید برای هر سایت یک rss به من بدهد تا من از
طربق آن بتوانم مطلع شوم . توجه داشته باشید که ما هیچ گونه دسترسی به دیتابیس سایت ها نخواهیم داشت
نمونه چنین اسکریپت هایی در وب هست ولی بنده نمی توانم باهاشون کار کنم و دارای پیچیدگی های خاص خود هستند .

برنامه نویس باید بسیار خلاق باشد تا بتواند روشی برای تشخیص فرمت و قالب خبر ها در سایت مربوطه ابداع کند تا مثلا با سرچ یک متغیر در سایت هدف
، متغیر های زمان و تثویر و منبع و غیره را هم پیدا کند و نتیجه را در یک خبرخوان نمایش دهد
مطالب نمایش داده شده در rss شامل عنوان ، تصویر در صورت وجود ، و متن خبر باید باشد.

در صورتی که این سامانه به صورت جامع و بدون نقص طراحی شود علاقمند هستم به یک سایت ارائه دهنده خدمات rss به وب مستران تبدیل شوم
با توجه به بودجه محدود لطفا قیمت های نهایی خود را اعلام بفرمایید
سایت باید قسمت عضویت و دسترسی هر کاربر به خبرخوان یک وبسایت را داشته باشد تا بتوانم در آینده با بت عضویت ویژه اعضا هزینه دریافت کنیم .
ترجیحا روی سرور لینوکس و با پی اچ پی نوشته شود
اگر برنامه نویس بتواند کاری کند که من هر سایتی که در لیست اد می کنم را یک خروجی rss به من بده که خیلی خوبه در غیر این صورت باید شرایطی را
فراهم کند که من بتوانم به صورت دستی برای هر سایت تنظیمات مختلفی را وارد نمایم

برای نمونه م یتوان به سایت خبرآنلاین اشاره کرد khabaronline.ir (http://khabaronline.ir) که اخبار را به صورت اتوماتیک ار خبرخوان سایت ها دیگر می گیرد و یا انها
را ایندکس و سپس خبرخوان می سازد !

لطفا پیشنهادات خود را در پونیشا در رابطه با این پروژه مطرح کنید ( فقط در پونیشا )
لینک این مطلب در پونیشا (http://ponisha.ir/job/AJAX-HTML-Javascript-PHP-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/project/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7/)