PDA

View Full Version : سوال: سرعت برنامه در سی شارپ

Mohammad Rahmani
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 22:02 عصر
سلام
برای کار گرافیکی مانند نمایش نقشه های اتوکد با حجم بالا سرعت برنامه نوشته شده با سی شارپ بیشتره یا برنامه طراحی شده با ویژوال سی پلاس پلاس؟

یک سوال دیگه هم دارم نگین به این بخش مربوط نمیشه چون به نظر من همه دات نت به هم مربوطه در این تاپیک زودتر تنیجه میگیرم

من این ترم وقت دارم یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرم میخواستم با WPF , سیلورلایت با سی شارپ شروع کنم
اما اینقدر حرف و حدیث در مورد زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی مایکروسافت زیاده که آدمو به شک میندازه
یکبار درهمین تالار صحبت از حذف Microsoft Blend میشه و بعد پشتیبانی و نه ارائه نسخه های جدید سیلورلایت و داداش بزرگترش WPF
لطفا اساتید گرامی منو راهنمایی کنید و از این بلاتکلیفی بیارین بیر ون
و اینکه به نظر شما WPF با سی پلاس پلاس سرعت اجرای سریعتر داره یا با دات نت و سی شارپ

morteza5358
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 22:12 عصر
سلام
قطعا سرعت برنامه های نوشته شده با سی پلاس پلاس بیشتره!!

درمورد سوال بعدی هم باید بگم اطلاعاتم کامل نیست:لبخند:

موفق باشی

aryasoft2872
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 23:05 عصر
کلا سرعت سی پلاس پلاس خیلی بیشتره، به هر حال اون کد نیتیو هست و این منیجد کد.ولی قابل مقایسه نیستن چون نوشتن برنامه با سی پلاس فوق العاده سخت تر و وقت گیر تره نسبت به سی شارپ.

درسته این حرفتون که هر روز مایکروسافت یک حرفی می زنه و همین الانش هم تکلیف WPF مشخص نیست چندان...اگه دوست دارید به XCode و دلفی هم می تونید فکر کنید(من کار دلفی حرفه ایو جذابی ندیدم به اون صورت ولی دولوپراش خیلی ازش راضین پس حتما خوبه دیگه، ولی XCode به نظرم فوق العاده است. از نرم افزارایی که تحتش نوشته شده معلومه قدرت بالایی داره و ارزش کار کردن داره.)

pswin.pooya
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 23:05 عصر
زمانی که صحبت از مایکروسافت میشه. هیچ حساب وکتابی در میون نیست. کلا باید با ریسک حرکت کنی.:لبخند: واقعیتش اینه که مایکروسافت یکشبه برخی از تکنولوژی هاشو کنار میذاره ( مثل vb ) و برخی دیگه رو که بعضا به درد نخور هستند ساپورت میکنه

Mehdi Naderi
جمعه 20 بهمن 1391, 18:03 عصر
برای کار گرافیکی مانند نمایش نقشه های اتوکد با حجم بالا سرعت برنامه نوشته شده با سی شارپ بیشتره یا برنامه طراحی شده با ویژوال سی پلاس پلاس؟

سی پلاس پلاس Native code

من این ترم وقت دارم یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرم میخواستم با WPF , سیلورلایت با سی شارپ شروع کنم
اما اینقدر حرف و حدیث در مورد زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی مایکروسافت زیاده که آدمو به شک میندازه
یکبار درهمین تالار صحبت از حذف Microsoft Blend میشه و بعد پشتیبانی و نه ارائه نسخه های جدید سیلورلایت و داداش بزرگترش WPF

برنامه نویسی محصولات مایکروسافت مانند تیغ دو لبه است .ولی سعی کن در هر نوعش نمیگم بهترین ولی اولین باشی
ثانیا اینقدر فناوری هاش با تاخیر وارد کشور میشه که جای هیچ گونه نگرانی نیست مانند ویندوز اکس پی که هنوزم به نظر من سیستم عامل موجود در 99 درصد سازمان های دولتی است و خیلی ها نمیدونن سیستم عاملی جز این هم وجود داره