PDA

View Full Version : منو داینامیک میدونم بار ها توضیح داده شده و لی n زیر مجموعه رو کسی نگفته

tarsim
جمعه 20 بهمن 1391, 07:59 صبح
سلام من توی نت خیلی گشتم و توی سایت برنامه نویس که خیلی خیلی گشتم .دوستان عزیز به زیبایی طریقه ساختن منوی داینامیک رو گفتن اما همش میشد یک زیر مجمو عه داشته باشه برای داشتن n زیر مجمو عه چیکار باید کرد . جناب آقای فخری به زیبایی تمام منوی جی کوئری را با بانک sql وصل کردند . اما آن هم فقط هر منو میتوانست یک زیر مجموعه داشته باشد . من به کدی نیاز دارم که از سایت مپ استفاده نشده باشد و منو از css استفاده شده باشد . منتظر جواب دوستان هستم . به تشکر از همه بچه های گل برنامه نویس

mohsen musavi
شنبه 21 بهمن 1391, 00:01 صبح
شما یک htmlو css انتخاب کن ، تا n زیرمجموعه را پیاده سازی میکنم.فقط html انتخابی تکرار پذیر باشد.یعنی در هر سطح به همان شکل قبلی پیاده سازی شده باشد وگرنه که خیلی دردسر داره.

tarsim
دوشنبه 23 بهمن 1391, 01:14 صبح
شما یک htmlو css انتخاب کن ، تا n زیرمجموعه را پیاده سازی میکنم.فقط html انتخابی تکرار پذیر باشد.یعنی در هر سطح به همان شکل قبلی پیاده سازی شده باشد وگرنه که خیلی دردسر داره.

سلام مرسی واسه من فرقی نداره اگه میشه خودتون یکی به دلخواه انتخاب کنید . من فقط میخوام راهش رو بدونم .مرسی منتظرم

sh-eng
دوشنبه 23 بهمن 1391, 09:41 صبح
باید از repeater استفاده کنی و یه تابع بازگشتی بنویسی برای بایند کردنش

tarsim
دوشنبه 23 بهمن 1391, 18:52 عصر
سلام مرسی که وقت میزارین جواب میدین من همونو نمیدونم چطوریه میشه یه مثال واسم بزارید

mohsen musavi
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 07:25 صبح
نمونه را در فایل ضمیمه میتونید دانلود کنید.
اصل پیاده سازی بر مبنای یک الگوریتم بازگشتیه و باقی موارد به دلخواه خودتون تغییر میکنند.

safa.net
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 21:18 عصر
سلام
این کد رو چطور میشه به دیتا بیس متصل کرد؟
راست به چپ باشه خیلی بهتر میشه.

mohsen musavi
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 23:37 عصر
شمای جدول مربوطه که از کلاس مشخصه. شما فقط رابطه پدر و فرزندی رو رعایت کن. در مورد راست به چپ که با تغییر در css قابل انجامه.شما پایه و اساس پیاده سازی رو یاد بگیر(چگونگی روابط بین آیتم ها که از طریق parentId مشخص شده،و الگوریتم بازگشتی) و باقی موارد آسونه.

komeil64
دوشنبه 07 اسفند 1391, 12:15 عصر
ممنون از مثالی که گذاشته بودید
دیتا بیس من ساختارش به این شکله
http://how2learnasp.net/files/Pics_lang/menu1.jpg

چطور می تونم مثال این تاپیک رو به این دیتا بیس متصل کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

komeil64
دوشنبه 07 اسفند 1391, 13:42 عصر
کسی می تونه راهنمایی کنه؟ یه مقدار فوریه