PDA

View Full Version : سوال: کمک ، کمک :افسرده:

abbas_habibi
جمعه 20 بهمن 1391, 12:13 عصر
سلام
من یک دکمه Download و یک Text Box در VB.Net 2008 قرار دادم ، میخوام هر وقت لینکی مثلا لینک یک فیلم رو داخل Text Box قرار می دیم و روی دکمه دانلود کلیک کنیم شروع به دانلودش بکنه ، اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم .

حتما در داخل پروژه ای که دارم انجامش میدم اسم کسانی که راهنمایی کردن هم درج میشه .:چشمک:

JaVa
جمعه 20 بهمن 1391, 12:32 عصر
سلام.

یه سرچی می زدی بد نبود ها.
در ضمن یه موضوعی عنوانی که برای تایپیک گذاشتی واقعا ناجوره . مدیران تالار یه چند دقیقه دیگه میان حذفش می کنن برات:چشمک:

اینم از اون چیزی که می خواستی :

My.Computer.Network.DownloadFile(txtAdres,"C:\....")

Dim clntWeb As New Net.WebClient
clntWeb.DownloadFile(txtadres, "c:\Local Adres")

aryadad
جمعه 20 بهمن 1391, 12:35 عصر
Response.Redirect("http://www.microsoft.com")

به جای لینک نام تکست باکس خود را به همراه ویژگی آن قرار دهید . به عنوان مثال: TextBox1.Text

JaVa
جمعه 20 بهمن 1391, 12:43 عصر
Response.Redirect("http://www.microsoft.com")

به جای لینک نام تکست باکس خود را به همراه ویژگی آن قرار دهید . به عنوان مثال: TextBox1.Text

عزیز سلام.

این دستوری که شما نوشتید کاملا بحثش جداست.:متعجب:
چرا ؟
این دستوری رو من داخل ASP.NET خوندم و برای هدایت کاربر از صفحه جاری به صفحه دیگر است که شما توی مثالتون به آدرس سایت ماکروسافت لینک کردید.

موفق باشید.*

bomb23
جمعه 20 بهمن 1391, 12:58 عصر
عزیز سلام.

این دستوری که شما نوشتید کاملا بحثش جداست.:متعجب:
چرا ؟
این دستوری رو من داخل ASP.NET خوندم و برای هدایت کاربر از صفحه جاری به صفحه دیگر است که شما توی مثالتون به آدرس سایت ماکروسافت لینک کردید.

موفق باشید.*

سلام نه ایشون هم درست گفتن!
خوب وقتی شما redirect کنی به مثلا www.microsoft.com/book/Asp.pdf میره و این فایل رو براتون دانلود میکنه دیگه! البته کاری که شما گفتی اصولی تره ولی اینکار ساده تره!
موفق باشید

JaVa
جمعه 20 بهمن 1391, 13:32 عصر
سلام نه ایشون هم درست گفتن!
خوب وقتی شما redirect کنی به مثلا www.microsoft.com/book/Asp.pdf میره و این فایل رو براتون دانلود میکنه دیگه! البته کاری که شما گفتی اصولی تره ولی اینکار ساده تره!
موفق باشید

سلام.

عرض کنم به خدمتتون که ما نتونستیم توی VB.nET ازش استفاده کنیم ؟
اگه میشه خودتون یه Sample ازش برای ما بزارید

تا ببینیم چطور میشه ؟

mahdi.a.v
جمعه 20 بهمن 1391, 15:26 عصر
سلام
این برنامه به من که خیلی کمک کرد ....
خیلی چیزای دیگه هم داره !
سورس vs 2010
-------------------------------
اگه 2010 VS نداشتی بگو سورسشو بنویسم

abbas_habibi
جمعه 20 بهمن 1391, 16:37 عصر
مختار جان دستت درد نکنه اما من هر چی این کد رو میزارم قبول نمیکنه و ایراد میگیره عیبش از کجاست ؟؟:متفکر:

JaVa
جمعه 20 بهمن 1391, 17:25 عصر
سلام.

دوست گرامی همون مثال های بالا هم درست هستن . شما باید محل ذخیره سازی مثلا به این حالت باشه"

C:\FileName.Zip

یه مثال :

My.Computer.Network.DownloadFile("http://www.vb-helper.com/HowTo/howto_net_download_file.zip", "C:\Documnt\a.zip")

پسوند فایل رو هم بزارید. در ضمن من لینک های متعددی رو امتحان کردم. نمی دونم چرا وقتی از سایت برنامه نویس فایل دانلود می کنی خطا در باز کردن بهت میده

موفق باشید

JaVa
جمعه 20 بهمن 1391, 17:28 عصر
این کاملترشه :

Private Sub btnDownload_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles btnDownload.Click
Me.Cursor = Cursors.WaitCursor
Application.DoEvents()

Try
' Make a WebClient.
Dim web_client As WebClient = New WebClient

' Download the file.
web_client.DownloadFile(txtRemoteFile.Text, txtLocalFile.Text)

MessageBox.Show("Done")
Catch ex As Exception
MessageBox.Show(ex.Message, "Download Error", _
MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Exclamation)
End Try

Me.Cursor = Cursors.Default
End Sub