PDA

View Full Version : قراردادن نام user در فرمی دربرنامه در شبکه

نیما حتمی
جمعه 20 بهمن 1391, 16:04 عصر
با سلام
دوستان من یه برنامه دارم که تو شبکه کار میکنه روال کار یه این صورته که وقتی برنامه رو اجرا می کنیم فرمی باز میشه که userوpass میگیره از کاربر وارد میشه.
حالا میخوام وقتی کاربر user‌خودشو وارد کرد این نام user در فرم خاصی در یک تکس باکس قرار بگیره و برای هر user این اتفاق بیفته
اهکار دوستان چیه؟

نیما حتمی
جمعه 20 بهمن 1391, 18:25 عصر
دوستان کسی نیست کمکم کنه

daneshjo90
جمعه 20 بهمن 1391, 19:15 عصر
تا جایی که من متوجه سوال شما شدم میتونی خاصیت modifiers تکست باکس رو برابر public قرار بدی و از فرم لوگین نام کاربری رو به اون انتقال بدی

امیدوارم درست باشه برداشتم از سوالتون

اگه درست نیست بگید تا ببینم چطوره سوالتون

موفق باشید

نیما حتمی
شنبه 21 بهمن 1391, 00:23 صبح
نه دوست عزیز چون اینطوری هر بار که کاربر از اون فرم بیادبیرون بخواد دوباره بره نام یه کاربر دیگه تو فرم قرارا میگیره
10 کاربر دارن با این نرم افزار کار میکنند اگه روشی که شما گفتینو اعمال کنیم نام یکی دیگه بجای یکی دیگه در اون فرم ثبت میشه من میخوام هر کاربری با هر نامی که وارد میشه اون نام در اون جای بخصوص درج بشه حتی اگه کاربر اگه از اون فرم بیاد بیرون بیاد دوباره وارد بشه

daneshjo90
شنبه 21 بهمن 1391, 02:09 صبح
با این توضیح شما میخواید تاریخ ورود و خروج برای کاربرا ایجاد کنی اگه اشتباه نکنم

به نظرم اینو تو یه متن تکست بنویس و هر بار که کاربری وارد شد یک خط بهش اضافه کنه و بگه ورود و وقتی فرم خاصی رو بست یه خط اضافه کنه وبگه خروج

هر وقت خواستی اطلاعات رو ببینی فقط کافیه فایل تکست رو بخونی

فک کنم ایندفه بکارت بیاد

بازم مشکلی بود مطرح کنید شاید تونستم مشکلتون رو حل کنم

موفق باشید