PDA

View Full Version : سوال: چند تا سوال: کامپوننت تقویم شمسی،ارتباط Dropdownlist با جدول،وارد کردن فقط حروف فارسی در تکست باکس

parisa.s
شنبه 21 بهمن 1391, 01:29 صبح
سلام به همه و خسته نباشید
من چند تا سوال دارم برای پروژم، خواهش می کنم سریع جواب بدین، خیلی عجله دارم و مبتدی هم هستم
1- من از یک کامپوننت تقویم شمسی استفاده می کنم به نام PersinDatePicker که تویه فرم های معمولی کار میکنه ولی داخل فرم های که مسترپیج پیروی میکن کار نمیکنه، میشه راهنماییم کنین که چه کنم؟؟؟؟؟؟؟
همچنین یک کامپوننت دیگه که سه تا فایل جاوا اسکریپت داره و یک CSS که اونم داخل فرم معمولی خوب و درست کار میکنه ولی فرم های که مسترپیج پیروی می کنن کار نمیکنه، هرکدوم میشه درست کنم لطفا بهم بگین،

2- چه جوری محتوای DropDownlist رو از یک جدول پایگاه دادم پر کنم، موقعی که میخوام با Wizard ارتباط بدم، صفحه اول که باید نوع Database رو انتخاب کنم، کامل باز نمیشه، اگر میشه راهنماییم کنین، تصویر این صفحه از ویزارد رو میذارم تا متوجه منظورم بشین
99791

3- من میخوام داخل تکست باکس نام و فامیلی و .... فقط اجازه وارد کردن حروف فارسی رو بده نه عدد.
برای تکست باکس کدملی میخوام فقط عدد بذاره که درست کردم ولی حروف رو هر کاری کردم نشد.

در ضمن من برای این سه تا سوال خیلی سرچ کردم ولی جواب نگرفتم، از همتون خواهش میکنم زودتر و سریعتر پاسخ بدید. من خیلی عجله دارم.ممنون

nasr
شنبه 21 بهمن 1391, 11:44 صبح
سوال اول باید آی دی اون تکست باکس را در زمانی که از مسترپیج استفاده می کنی ببینی چیه
بعد همون آی دی را در جاوا اسکریپت مربوط به تاریخ بگذاری
سوال دوم احتمالا ویژوال استودیو یه مشکلی داشته باشه چون من تاحالا به این مورد بر نخوردم

parisa.s
شنبه 21 بهمن 1391, 17:06 عصر
سوال اول باید آی دی اون تکست باکس را در زمانی که از مسترپیج استفاده می کنی ببینی چیه
بعد همون آی دی را در جاوا اسکریپت مربوط به تاریخ بگذاری
سوال دوم احتمالا ویژوال استودیو یه مشکلی داشته باشه چون من تاحالا به این مورد بر نخوردم

مرسی که جواب دادین
ID برای تکست باکس درسته، اولا که تکست باکس Html هست و ID اش در جاوااسکریپت هم همونه
ویژوال رو دو بار Uninstall کردم و نصب ولی بازهم همونه

parisa.s
شنبه 21 بهمن 1391, 17:08 عصر
هیچ کس نیست جواب بده، خواهش میکنم ، خیلی فوریه خیلی عجله دارم.