PDA

View Full Version : سوال: مشکل در join

f.rahdar
شنبه 21 بهمن 1391, 10:35 صبح
سلام
file:///C:%5CUsers%5CMYDEL%7E1%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5C msohtmlclip1%5C01%5Cclip_image002.jpg

با توجه به این سه جدولم که داخل productمشخصات کالا ثبت میشه.و fmaster ,fdetailکه همانند برگه فاکتور هستند که در fmaster که همان سربرگ فاکتور محسوب میشه و status_basket و ضعیت تایید نهایی , status_pay وضعیت پرداخت نهایی و typee نوع خرید یا فروش بودن را نگه میدارد و در جدول fdetail هم لیست کالاهای اون سربرگ نگهداری میشه

با توجه به این اطلاعات میخوام استوری بنویسم که وقتی کاربر کلید افزودن کالا به سبد خریدو میزنه ، همزمان لیست خریدش در یک گریدویو نشون بدم.این استورو نوشتم

create procedure fdtil_pduc_fmstr]
@coderahgiri nvarchar(50)
as
select * from fdetail inner join product on (fdetail.srlproduct=product.id ) left join fmaster

on(fmaster.id=fdetail.srlfmaster) where (coderahgiri=@coderahgiri)

با حالتای inner joinam بررسی کردم اما نتیجه ی که میخوام رو نمیده.هر بار موقع افزودنه کالا فقط همون سطر اضافه شده رو نشون میده!ن میخوام لیست کالاهایی که داره برای فروش ثبت میکنه رو نشون بده.استورشو چطور بنویسم؟

ahmad156
شنبه 21 بهمن 1391, 11:01 صبح
به جای left join مقدار right join رو امتحان کنین

f.rahdar
شنبه 21 بهمن 1391, 22:30 عصر
ALTER procedure [dbo].[fdtil_pduc_fmstr]
@id int
as
select * from fdetail full join product on (fdetail.srlproduct=product.id )
where (srlfmaster=@id)

با ین جوابی که می خوام رو میگیرم اما یک مشکل دیگه دارم.چون با ویزارد gredvewبه استور بایند کردم چطور رفرش کنم تا با هر postback صفحه سطرای جدید افزوده هم نشون بده؟

f.rahdar
شنبه 21 بهمن 1391, 22:44 عصر
GridView1.DataSource = SqlDataSource2;
GridView1.DataBind();

اینجوریم که میزارم تو load صفحه به batabindesh گیر میده.چیکار کنمممممممممممممممممممم؟

masoud60
یک شنبه 22 بهمن 1391, 15:09 عصر
چه خطایی می ده؟ چک کن ببین datasource خالی نباشه

----------------------
http://www.kohan-co.net