PDA

View Full Version : فروش اسکریپت پرداخت واسط شخصی(ارائه درگاه مستقیم پرداخت)

rezaonline.net
یک شنبه 22 بهمن 1391, 03:32 صبح
وبسرویس پرداخت واسط ، یک رابط تراکنشهای آنلاین بانکی هست که این امکان را به وجود می آورد تا بتوان درگاههای متعددی را به بانک مورد دلخواه متصل نمود و بصورت امن ترانشهایی را از وبسایتهای متعدد (با توجه به درگاه مورد نظر) به بانک منتقل کند .

بطور کلی موارد استفاده این وبسرویس در چه مواقع است ؟

1. برای مواقعی که شما یک درگاه بانکی دارید و تعداد زیادی وبسایت در سرورهای مختلف با آی پی ها مختلف ، نمیتوانید برای تمامی وبسایتها از درگاه بانک استفاده کنید (به دلیل محدودیت تعدد آی پی) لذا میتوانید به جای گرفتن درگاههای متعدد و پر هزینه ، از این وبسرویس بعنوان واسط استفاده کنید .

2. برای مواقعی که لازم هست ارتباط با بانک فقط از طریق سرور و آی پی ایران باشد لذا میتوانید این وبسرویس را برروی یک هاست ایران نصب کنید و به بانک مرتبط کنید و از تمامی وبسایتهای خود به این وبسرویس متصل شوید و پرداخت انجام دهید .

3. برای مواردی که نباید برای خرید مستقیم به درگاه بانک وصل شد (به دلایلی که خودتان میدانید) ، لذا میتوانید از این وبسرویس بعنوان واسطه استفاده کنید و فروش خود را با خیال راحت انجام دهید .

امکانات :
قابلیت ساخت بینهایت درگاه با پین های یکتا
قابلیت مشاهده ریزتراکنشها هر درگاه و یا همه درگاهها
انتقال به بانک بصورت مستقیم
گزارشگیری با فرمت اکسل از ریز تراکنشهای هر درگاه یا همه درگاهها بصورت انتخابی تراکنشهای ناقص/کامل در بازه ماهانه
قابلیت ذخیره یادداشت متناسب با هر درگاه
قابلیت لاگ تمامی خطاها اعم از مسدود کردن آی پی ها ، عدم اتصال به بانک و ...
ارائه وبسرویس پرداخت soap با قابلیت اتصال با همه زبانهای برنامه نویسی

محدودیت ها :
این وبسرویس جهت استفاده شخصی ساخته شده پس شما نمیتوانید به اشخاص دیگر پنلی برای مشاهده ریزتراکنشها بدهید . اما میتوانید به هر شخصی با توجه به آی پی ثبت شده یک پین بدهید که بتواند به وبسرویس وصل شود .

لینک پیشنمایش demo2.rezaworkshop.ir (http://demo2.rezaworkshop.ir)
دریافت فایل راهنما (http://rezaworkshop.ir/static/file/webservice.pdf)
دوستانی که قصد دارند از مدیریت اسکریپت دیدن کنند لطفا از طریق تیکت ها اطلاع دهند.
ماژول بانکهای ملت و پارسیان بطور پیشفرض همراه اسکریپت ارائه داده میشوند .

قیمت خرید اسکریپت 130هزارتومان هست .
تخفیف هم به دانشجویان داده خواهد شد .
لطفا قبل از خرید هر گونه سوال و یا شک و شبه ای دارید با بنده در میان بگذارید .
لطفا قبل از خرید فایل راهنما (http://rezaworkshop.ir/static/file/webservice.pdf) را به دقت مطالعه کنید .

برای خرید خودکار و آنلاین به سایت بنده مراجعه کنید
لینک خرید کارگاه رضا » وبسرویس پرداخت واسط شخصی (http://rezaworkshop.ir/post/7/webservice)

ashkan
شنبه 17 اسفند 1392, 16:18 عصر
سلام اقا رضا،
میخواستم تو سایت خودت این سوال رو بنویسم ولی هر چی گشتم جایی که بشه سوال اینطوری پرسید پیدا نکردم
گفتم اینجا بنویسم که بقیه هم استفاده کنن.به همیندرگاه واسط هم یه جورایی مرتبطه!

درگاه ملی دامون رو دارم و بخوبی کار میکنه و مشکلی نیست.
یه برنامه با php براش نوشتم که تمام تراکنشهای موجود در sql رو لیست کرده و نمایش میده.
یه قسمت هم گذاشتم که اگر اجرا بشه تمام تراکنشهای موجود در sql رو verify میکنه و خط به خط با نتیجه verify برای هر تراکنش نمایش میده ولی خوب مشخصه که خیلی طول میکشه و برای هر بار اجرا همه تراکنشها با هم دوباره verify میشن که نیازی نیست و زمان بر هست.

حالا سوال:
همون قسمت که نوشتم و همه تراکنشها رو در جدول نشون میده میخوام طوری باشه که وقتی روی لینک هر تراکنش کلیک کنم فقط همون verify بشه و نتیجه رو نمایش بده.از سایتهای خارجی کمک گرفتم که بعضی ها جاوا رو پیشنهاد دادند و بعضی دیگه نمونه کد ajax دادند.

حالا شما میتونید یه نمونه ازاین کار ارائه بدید؟
از این رو پرسیدم که دیدم شما کلاس مربوط به همین درگاه رو جای دیگه نوشته بودید.

میتونم طوری باشه که وقتی شماره تراکنش رو در textbox بنویسم و submit کنیم اون تراکنش verify بشه و این خیلی ساده هست و من اینو نمیخوام.مشکل همون لینک هست که با کلیک روی هر لینک در واقع یک تابع به ورودی خاص که همون تراکنشه اجرا بشه و تراکنش verify بشه و مسئله اینه!

ashkan
شنبه 17 اسفند 1392, 16:23 عصر
در اینجا پست شماره 22 که یک عکس هم داره دقیقا همچنین چیزی هست که شما هم توضیحاتی در اونجا دادید
http://presta-shop.ir/forum/Thread-1150-ماژول-رايگان-پرداخت-بانک-صادرات?page=2

rezaonline.net
شنبه 17 اسفند 1392, 18:43 عصر
شما وقتی مشتری رو به درگاه میفرستید و وقتی مشتری پرداخت میکنه و برمیگرده به سایت همونجا باید عملیات verify رو انجام بدید .
نه اینکه جمعش کنید و آخر شب انجام بدید یا هر چی .
چون ممکنه توی verify هم مشکل بوجود بیاد.
درگاههای مثل سداد بانک ملی اگر 20 دقیقه بعد از پرداخت verify نکنید مبلغ برگشت میخوره.

از دامون هم استفاده نکنید درگاه مزخرفی هست
اگر دامون ملی رو دارید باهاشون تماس بگیرید بکنن سداد براتون

ashkan
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 04:32 صبح
مهم همون کاری هست که خواستم انجام بدم.یعنی سوالی که از شما پرسیدم و جاهای دیگه هم استفاده داره:

--------------------------------------------------
حالا سوال که در دو پست قبل نوشتم:
همون قسمت که نوشتم و همه تراکنشها رو در جدول نشون میده میخوام طوری باشه که وقتی روی لینک هر تراکنش کلیک کنم فقط همون verify بشه و نتیجه رو نمایش بده.از سایتهای خارجی کمک گرفتم که بعضی ها جاوا رو پیشنهاد دادند و بعضی دیگه نمونه کد ajax دادند.
--------------------------------------------------

بله و شایددرگاه خوبی نباشه ولی به کار این میاد که میشه تراکنشهای تا 24 ساعت قبل رو برگشت زد به صورت دستی و بقیه درگاه ها این قابلیت رو ندارند.
و اون چیزی که نوشتید که همه رو جمع کنیم که در آخر سر همه رو باهم verify کنیم رو بانک اجبار کرد همچنین چیزی هم داشته باشم!وگرنه که درجا هر تراکنشی verifyمیشه.

به هر حال اگر تونستید این کار رو انجام بدید ممنون میشم اینجا یه نمونه اش رو بزارید.

rezaonline.net
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 11:23 صبح
خب اینو که راحته خودتون با توجه به کدهاتون پیاده کنید .

بله و شایددرگاه خوبی نباشه ولی به کار این میاد که میشه تراکنشهای تا 24 ساعت قبل رو برگشت زد به صورت دستی و بقیه درگاه ها این قابلیت رو ندارند.
و اون چیزی که نوشتید که همه رو جمع کنیم که در آخر سر همه رو باهم verify کنیم رو بانک اجبار کرد همچنین چیزی هم داشته باشم!وگرنه که درجا هر تراکنشی verifyمیشه.
اگر اجبار شده پس خیلی مسخره تر شده .
من عمرا طرف دامون برم :بامزه:

ashkan
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 16:24 عصر
دوست خوبم،
من اگه میشد که اینجا مطرح نمیکردم.باتوجه به سابقه ای که از شما میشناختم گفتم زحمت یک نمونه اش رو بکشید و بقیه اش رو خودم انجام میدم.

مثال: از sql که مثلا 4 رکورد داره 4 تا رو در یک صفحه نمایش میده و کنار هر کدوم یک لینک verify باشه که با کلیک روی اون فقط همون تراکنش verify بشه و نتیجه رو هم نمایش بده.حالا با جاوا یا آژاکس یا هر روش دیگه.

میشه یک textbox گذاشت تا شماره تراکنش رو توش نوشت و submit کرد ولی اینو نمیخوام.

rezaonline.net
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 17:38 عصر
بنده هم عرض کردم با دامون کار نمیکنم.
مستنداتش رو دیدم خوشم نیومد ازش .
اگر مشکلتون درخواست ajax هست که اون یک تاپیک جدید باز کنید .

ashkan
جمعه 23 اسفند 1392, 11:21 صبح
نه دیگه خودم انجام دادم کاریو که شما نتونستی.
فقط با php به تنهایی هست و آژاکس نیست که اونم تو یه تاپیک دیگه مطرح میکنم.
اون user,pass دمو درگاه واسط هم که فرستادی برای خرید دیگه کار نمیکنه.

MMSHFE
یک شنبه 03 فروردین 1393, 22:06 عصر
ایین سایت محل فروش اسکریپت و مباحث فاقد محتوای علمی نیست. باتوجه به موضوع تاپیک که مسئله موردنیاز و ضروری در برنامه نویسی هست، مباحث مالی رو حذف و به سایتهای آگهی یا امضای خودتون منتقل کنید و فقط بحث پشتیبانی رو اینجا ادامه بدین. درغیر اینصورت مطابق قوانین، تاپیک بسته خواهد شد.

ashkan
جمعه 08 فروردین 1393, 14:49 عصر
ایین سایت محل فروش اسکریپت و مباحث فاقد محتوای علمی نیست. باتوجه به موضوع تاپیک که مسئله موردنیاز و ضروری در برنامه نویسی هست، مباحث مالی رو حذف و به سایتهای آگهی یا امضای خودتون منتقل کنید و فقط بحث پشتیبانی رو اینجا ادامه بدین. درغیر اینصورت مطابق قوانین، تاپیک بسته خواهد شد.

دوست عزیز،
کجای این نوشته های من تجاری و برای خرید یا فروش یا درخواست خریدو فروش هست؟
مباحث علمی هم زمانی بوجود میاد که سوالی پرسیده شده و کندوکاو شده و بحث بوجود بیاد.
همینطور هم که در یک پست قبلی خودم نوشتم: "...که اونم تو یه تاپیک دیگه مطرح میکنم." مشخص کردم که در یک تاپیک دیگه مطرح میشه.
درضمن این آقای رضا در مقوله مطرحی من ، وارد هستند و میشه گفت شاید تنها کسی بودند که میشد کمک کنند و برای همین نزدیک ترین تاپیک به بحث بنده که بشد ایشون هم شرکت داشته باشند و پاسخ بدهند همینجا بود گرچه کاری از پیش نرفت و نتیجه نگرفتم از ایشون.

MMSHFE
جمعه 08 فروردین 1393, 16:32 عصر
دوست عزیز منظور من شما نبودین. خود تاپیک رو گفتم.