PDA

View Full Version : سوال: برای تبدیل فایلهای ویدیویی به فرمت flv به چه نکاتی باید توجه کنم؟

idocsidocs
یک شنبه 22 بهمن 1391, 23:46 عصر
لطفا بگید که برای تبدیل فایلهای ویدیویی به فرمت flv به چه نکاتی باید توجه کنم؟

mamali-mohammad
دوشنبه 23 بهمن 1391, 00:53 صبح
به صورت آنلاین با ffemeg امکان پذیره
اگه بتونی از این افزونه استفاده کنی همه مشکلاتت حل میشه

idocsidocs
دوشنبه 23 بهمن 1391, 01:29 صبح
اگه بتونی از این افزونه استفاده کنی همه مشکلاتت حل میشه
می خوام توی سایت خودم تبدیل انجام بشه.

افزونه ffemeg توی سایت خودم نصب می شه؟

چرا بهش می گید افزونه؟ آدم یاد افزونه های وردپرس میافته، من سایتی که دارم از وردپرس و جوملا و کدهای آماده استفاده نکردم.

idocsidocs
شنبه 28 بهمن 1391, 19:01 عصر
این افزونه رو نصب کردم و الان فایلهای ویدیویی به flv و فایلهای صوتی به mp3 تبدیل می شن.

چه پلیرهایی سراغ دارید که بتونه این دو فرمت رو بدون مشکل پخش کنه و لوگوی خودش رو هم نشون نده؟

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 11 فروردین 1392, 13:53 عصر
این افزونه رو نصب کردم و الان فایلهای ویدیویی به flv و فایلهای صوتی به mp3 تبدیل می شن.

چه پلیرهایی سراغ دارید که بتونه این دو فرمت رو بدون مشکل پخش کنه و لوگوی خودش رو هم نشون نده؟

من به جایی که هاست ازش میخرم ( شرکت نگاه روشن parsdev ) درخواست دادم که این افزونه و برام فعال کنند اما ازم خواستند که 150 تومان پول بدم یا 100 بازم نمیدونم یادم نیست

من نیاز دارم که فایل ها فیلم و به flv تبدیل کنم یا اینکه دو فایل mp3 رو به هم وصل کنم یا اسکرین شات بگیرم از فیلم ها برای اسکرین پلیر ها

شما که این افزونه رو هاستتون نصب هست میتونید یک وب سرویس برای این کارها بدید به من و یا دوستان ؟
دوستان دیگه میتونند این کاروکنند؟

Unique
یک شنبه 11 فروردین 1392, 19:05 عصر
ffmpeg افزونه نیست ! یک نرم افزار هستش !
روی لینوکس باید نصب بشه از توی repository و توی ویندوز هم فایل مربوطه را Upload کنید. در مورد shared host فکر نکنم به نتیجه برسین. من روی vps استفاده کردم بدون هیچ مشکلی.