PDA

View Full Version : سوال: دير باز شدن فرم

amiralex
دوشنبه 23 بهمن 1391, 10:30 صبح
سلام به همه

ببخشيد شايد سوالم به نظر تكراري بياد ولي تو مطالب سايت گشتم چيز زيادي دستگيرم نشد بنابراين مجبور به ايجاد تايپيك شدم- پيشاپيش از كليه دوستان و اساتيد عذر خواهي ميكنم

ببنيد من يه جدول دارم كه از طريق اسكنر يه سري عكس رو تو اون جدول قرار ميدم. كه شامل نام و نام خانوادگي و فايل پيوستي كه از اسكنر مياد هست.

مشكل اينجاست تعداد ركوردهام زياده و موقع باز شدن فرم زماني حدود يك دقيقه شايدم بيشتر ميبره تا باز بشه.
ميخواستم از شما يه راهنمايي بخوام همراه با يه نمونه كه بتونم مشكل رو برطرف كنم
از دستور Join و جدا كردن دو جدول نام و نام خانوادگي و فايل پيوستي استفاده كردم ولي باز هم همون حالته- البته شايد من به درستي استفاده نكرده باشم

لطفا يه راهنمايي بكنيد

ممنون و سپاسگذارم

SlowCode
دوشنبه 23 بهمن 1391, 13:46 عصر
سلام
تصویر رو داخل دیتابیس ذخیره میکنی؟ به خاطر همونه که دیر لود میشه، تصویر رو تو یه پوشه بریز و آدرسش رو تو رکورد ذخیره کن.
اگه به هر دلیل نمیتونی از این روشی که گفتم استفاده کنی بیا تعداد رکوردهایی رو که نمایش میدی رو کاهش بده مثلا صفحه بندی کن و تو هر صفحه 50 تا رو نشون بده. با اضافه کردن دستور linit x1,x2 به آخر کوئریت میتونی این کار رو بکنی.

Hashemvp
دوشنبه 23 بهمن 1391, 14:03 عصر
سلام
روشی ک اقا محسن گفتن من استفاده کردم و خیلی بهتر از اینکه تیو دیتا بیس ذخیره بشه
ولی خوب همونطور ک اقا محسن هم گفتن اگر ب هر دلیلی نمیشه ک تیو ی مسیر ذخیره بشن و باید توی دیتابیس باشه
دوتا جدول درست کن و از طریق کد ملی به هم ربطشون بده
یعنی اینکه عکس ها رو نشون نده و توی بار گذاری فرم و برنامه ات هیچ کاری ب جدولی ک عکس ها داخلش ذخیره شدن نداشته باش و فقط رکورد های متنی رو لود کن
بعد از فیلتر کردن کاربر و انتخاب ی رکورد اون وقت عکس های اون رکورد رو نشون بده اینطوری اگر هم هنگ کنه برای چند ثانیه است تا عکس ها رو بارگذاری کنه

موفق باشی