PDA

View Full Version : گفتگو: اوضاع وخیم بخش ASP.NET

amirjalili
دوشنبه 23 بهمن 1391, 12:18 عصر
سلام..
اینطور به نظر میرسه که بخش ASP.NET روز به روز در حال تنزل هست و مدیران که قبلا دونه به دونه پست ها رو زیر نظر داشتند هم گویا از چک کردن پست ها از لحاظ فنی و کیفی صرف نظر کردند.
این مسئله تا اونجایی پیش رفته که در بخش "مرجع کامل خطاها و باگ ها" حتی پستی برای تبلیغ سایتی توسط یکی از اعضا زده شده در حالیکه در اون تایپیک حتی قرار بوده سوال هم پرسیده نشه. وضع اعضای جدید هم گویا خیلی خرابه. حتی پست ها و مطالبش رو نمیخونن و برخی فقط پست میدن که رنگ ستاره های زیر اسم کاربری شون تغییر کنه. در تایپیک اخیرم میخواستم با زدن یک پست آموزشی با عنوان "50 راه جهت اجتناب, یافتن و رفع موضوعات مربوط به کارایی وب اپلیکیشن های ASP.NET" برای زنده کردن این مرده یا حداقل دادن شوکی به این بخش نیمه زنده اقدام کنم تا شاید مثل روزگارهای گذشته در 4-5 سال قبل باز هم شاهد رشد این بخش باشیم اما با وجود تاکید بر عدم زدن پست توسط دوستان,بازهم یکی از اعضا دیگر اقدام به زدن پستی بی مفهوم و نامفید کرده و مدیران هم به روال یک سال گذشته توجهی نمیکنند.
وجود چنین جوی بسیار ناامید کننده هست . پست های بی معنی و سوالات تکراری و تکرار برخی مزخرفات و تایپیک هایی که ربطی به ASP.NET ندارند در این بخش غوغا میکنه و نفس تایپیک های کمی مفید رو هم گرفته.
باردیگر از مدیران خواهش میکنم تا فکری به حال این وضع کنند و نگذارند این نتیجه به بار بیاد که اعضای قدیمی از اینجا برند همونطور که تعداد کثیری از اونها هم رفته اند.
به هر صورت تایپیک آموزشی ذکر شده در بالا هم علی رغم میلم تا زمان سامان گرفتن این بخش تعطیل میشه.
باز هم متاسفم و امیدوار برای روزهای بهتر در این بخش.

ahmad156
دوشنبه 23 بهمن 1391, 12:26 عصر
من هم با دوستمون موافقم.الان فقط سوال های مبتدی و پیش پا افتاده جواب داده میشه اگه یه سوال حرفه ای پرسیده شه جوابی پیدا نمیشه برای اون.
چندی پیش هم به یکی از دوستان در یکی از پست ها توهین شده بود و تا چند روز این پست حذف نشد

website.expert
دوشنبه 23 بهمن 1391, 14:10 عصر
کاملاً موافقم.
واقعاً آدم تاپیک هارو که میبینه حوصلش سر میره.

malloc
دوشنبه 23 بهمن 1391, 19:15 عصر
منم که خوب مبتدی هستم با نظر دوستان نه 100% اما موافقم . اما خوب اینم قبول کنید الان فصل فصله پروژه و امتحان و ایناست و همه میخوان یه جورایی یه پروژه درسی ارائه بدن.

در مورد اون توهین به آقای فخرآوری هم واقعا من خودم به مدیر سایت پیام خصوصی دادم که بیاد و تاپیک و حذف کنه . وضع خوب نیست . حرفه ای هایی مثل دوستانی تو همین تاپیک پست زدن و مدیران سایت و .... کمتر رسیدگی میکنن کمتر آموزش میزارن کمتر .... کمتر .... یجورایی انگار کلا نیستن.

ولی خوب چون من خودم مبتدی هستم .وقتی سوالایی میبینم که ساده هستن و میتونم جواب بدم جواب میدم.

در مورد این قضیه که میگی فقط ستاره خودشونو با دادنه پست های الکی بالا میبرن یاده اون ضرب المثل میافتم که "گر ریش بود نشان اسلام ...." به نظر من نباید رو اینکه کی چه ستاره ای داره زوم کنیم . حالا طرف عشقه ستاره داره (منظورم خودمه به کسی توهین نمیکنم) خوب بزار خوش باشه مثل تی تاپی که به ... میدن .
اما بازهم منم از مدیران درخواست میکنم (دستور نمیدم) فعالیتشونو تو بخش asp زیادتر کنن که حداقل تو هر 40-50تا تاپیک یچیزه مفید و آموزشی باشه .

و ضمنا راجعبه تاپیک های اعلان هم که دیگه واقعا معلوم نیست کی به کیه . من یبار پستهایی که گذاشته بودن و خوندم شاید باید 70% اون پیست ها حذف میشد اما هنوزم بودن.

معذرت زیاد حرف زدم

raziee
سه شنبه 24 بهمن 1391, 01:14 صبح
برای بهتر شدن این بخش راه حل ارائه بدید.
راه حل هایی که قابل پیاده سازی باشن.
راه حل هایی که تنها دیگران رو موظف به انجام کاری نکنه بلکه خود شما رو هم درگیر کنه.

چندی پیش هم به یکی از دوستان در یکی از پست ها توهین شده بود و تا چند روز این پست حذف نشد
شما به عنوان یک کاربر فعال میتونستید مثل malloc برای بنده یک پیام خصوصی بفرستید.
منظورم شخص شما نیست امیدوارم سوء تفاهم نشه.
خیلی از کاربران فعال و قدیمی رفتار هایی انجام میدند که اصلا از اونها انتظار نمیره!
کاربر تازه واردی میاد تاپیکی ایجاد میکنه با عنوان "سوال" ساعت 12 ظهر. بنده ساعت 11 شب دارم تاپیک رو میبینم که بشتر از چند صفخه پاسخ داده شده و البته چه پاسخ هایی!!

با کاربران تازه وارد و دوستانی که تنهای زمان پایان ترم و به خاطر پروژه هاشون میان به این انجمن کاری ندارم اما از دوستان قدیمی یکسری توقعاتی وجود داره. که البته توقعات زیادی نیستند اگه دیدید تاپیکی قوانین سایت رو رعایت نکرده اون تاپیک رو گزارش بدید نه اینکه خودتون یه پست بزارید که فاقد محتوا باشه!!

چند ماه پیش یه تاپیک در رابطه با موضوع تالار و بهتر شدن و ارائه راهکار و.... زدم. دوستان تنها تمایل دارند که دیگران کاری کنند که وضع این بخش بهتر بشه و خودشون سهمی در بهبود نداشته باشن. خوب این که میسر نیست. به نظر شما هست؟
علاوه بر این آقای کرامتی قول امکانات جدیدی رو برای سایت دادن که با ایجاد اون امکانات کمی مشکلات برطرف خواهد شد.

شاد باشید

website.expert
سه شنبه 24 بهمن 1391, 01:53 صبح
با سلام،
ممنون و متشکر از توضیحاتتون.
ولی سوال من اینه:که چرا سطح اینقدر پایینه؟!
چرا جوری نیست که مثلاً وقتی یه سوال ساده برام پیش اومده خجالتم بگیره از اینکه مطرحش کنم و برم دنبال مقاله و یه سری کتاب؟واقعاً بعضی سوالات خجالت آوره خدائیش!
چرا کسایی که سطحشون بالاست فعالیتی ندارند؟
نه اینکه حتماً بیان آموزش بذارن،بیان سوالاتشون رو مطرح کنند،گفتگو کنند،چه میدونم خلاصه فعالیت داشته باشن؟

hashemi85sep
سه شنبه 24 بهمن 1391, 07:05 صبح
سلام دوستان

من میگم که اگه کسی بتونه دستورات ابتدایی و پیش پا افتاده رو توی یه فایل pdf یا یه همچین چیزی جمع آوری کنه ، تعداد سوالایی که توی این تاپیک مطرح میشه و پیش پا افتاده هستن رو کاهش میده ...

و کسایی هم که به هرنحوی از کلمات توهین آمیز استفاده میکنن رو از سایت بیرون کینم !

ahmad156
سه شنبه 24 بهمن 1391, 07:55 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
بحث فقط پرسش و پاسخ نیست.مدتهاست مقاله ای با محتوای مفید( که این کار اساتید هست و از اونا بر میاد) ارائه نمیشه
کاری که سایت www.dotnettips.info (http://barnamenevis.org/www.dotnettips.ingo)
و آقای نصیری خوب داره انجام میده

fayagh
سه شنبه 24 بهمن 1391, 08:07 صبح
سلام دوستان
با عرض معذرت ولي من با اين نظر دوستمون مخالفم
درسته من فعاليتي توي سايت ندارم ولي همه که سطحشون بالا نيست و کم کم ميان و ياد ميگيرن
شايد همين سوالاي ساده باشه که اونارو به يه سطح بالاتر مي بره
من خودم واقعا چيزاي زيادي ياد گرفتم و نه با تاپيک زدن بلکه با جستجو
نظر من اينه که بيايم جستجوي سايت رو قوي تر کنيم تا تاپيک زدن رو
من خودم هيچ کلاسي نرفتم و تموم چيزايي که از طراحي سايت ياد گرفتم از همين سايت و سايتاي خارجي بوده
پس اين حرفو نزنيم که سوالات پيش پا افتاده ست و خجالت بکشيمو از اين حرفا
ببخشيد رک حرف زدم
موفق باشيد

barbodsoft.com
سه شنبه 24 بهمن 1391, 08:17 صبح
برای بهتر شدن این بخش راه حل ارائه بدید.
راه حل هایی که قابل پیاده سازی باشن.
راه حل هایی که تنها دیگران رو موظف به انجام کاری نکنه بلکه خود شما رو هم درگیر کنه.

شما به عنوان یک کاربر فعال میتونستید مثل malloc برای بنده یک پیام خصوصی بفرستید.

سلام دوست عزیز
من قبلا بیشتر تو بخش vb.net فعالیت داشتم و الان مدتی هست که asp کار می کنم خیلی از وضعیت سابق سایت اطلاع ندارم. اما الان ...
اینکه می گید کسی رو موظف نکنه : باید عرض کنم که خیلی وقتها اتفاقا باید موظف کرد. مثلا
1- همه تاپیک های جدید برچسب داشته باشند و بدون برچسب قابل ثبت نباشند
2- هر پستی که نکراری بود خیلی زود حذف شود و کاربر تازه وارد راهنمایی شود به تاپیک های مشابه (تا اون هم یاد بگیره و حرفی رفتار کنه)
3- عنوان تاپیک با سوال مطرح شده بخونه (عنوانهای مثل : سوال == فوری فوری == کمک کمک == دمتون گرم زود جواب بدین ، ... باید خیلی سریع حذف بشن)
4- اگر لازم هست به تعداد مدیران هر تالار افزوده بشه برای نظارت بیشتر
5 - امکان ارسال گزارش خلاف به صورت اتوماتیک باید باشد، نه اینکه من بگردم ببینم مدیر سایت کی هست بعد از چند بار باز کردن صفات مختلف و کپی کردن لینک ، تایپ شکایت و از این قبیل مسائل و صرف نیم ساعت وقت تازه گرارش بدم که تخلفی صورت گرفته.
6 - باید توجه کرد که وقتی کاربری عنوان تاپیک رو آموزش می زاره باید این تاپیک بار آموزشی بالای داشته باشه. بارها دیده می شه که کاربری یک تاپیک رو شروع می کنه با عنوان آموزشی مثلا : آموزش x به صورت کامل و بعد از کلی سلام و صلوات 2 تا پست می ده و دیگه خبری ازش نمی شه. من پیشنهاد می کنم کاربری که می خواد تاپیک آموزشی بزنه تو همون پست اول باید مطالب با ارزشی ارائه بده و مدیران را متقاعد کنه که می تونه و می خواد برای اون تاپیک وقت صرف کنه. در غیر اینصورت بلافاصله حذف بشه.

یک پیشنهاد : موقعی که مثلا یک کاربر می خواد یک تاپیک جدید بزنه سیستم بصورت هوشمند بعد از اینکه عنوان تاپیک را وارد کرد تعدادی لینک را به کاربر پیشنهاد کنه (بجای تاپیکی که می خواد بزنه) اگه اون لینک ها مشکلش رو حل نکرد تاپیک جدید رو بزنه.

جناب raziee (http://barnamenevis.org/member.php?95909-raziee) اینهای که گفتم فقط مدیران را درگیر نمی کنه بلکه منه کاربر رو هم موظف می کنه که طبق یک اصولی باید اینجا فعالیت کرد و با فیس بوک فرق می کنه.

raziee
سه شنبه 24 بهمن 1391, 09:08 صبح
@barbodsoft.com :
دوست عزیزمنظور من از ملزم کردن دیگران کاربران عادی نبود، دقیقا حرف بنده همین بود که اگه قرار کاری باشه توسط تمامی افراد باشه نه به طور مثال فقط مدیران
مواردی که شما فرمودید از قوانین انجمن هست که خود کاربران رعایت نمیکنند.

امکان ارسال گزارش خلاف به صورت اتوماتیک باید باشد، نه اینکه من بگردم ببینم مدیر سایت کی هست بعد از چند بار باز کردن صفات مختلف و کپی کردن لینک ، تایپ شکایت و از این قبیل مسائل و صرف نیم ساعت وقت تازه گرارش بدم که تخلفی صورت گرفته.
حتی خود شما نمیدونید که دکمه ای به عنوان "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" http://barnamenevis.org/images/buttons/report-40b.png زیر هر پست وجود داره!

خیلی از دوستان حتی قوانین سایت رو مطالعه هم نکردند چه برسه که بخوان بهش عمل کنن.

مواردی دیده میشه که جای تعجب داره:
مثلا بعضی از کاربران قدیمی که فکر میکنن تعداد پست هاشون بالاشون نشونه ی دانش بالاشونه زمانی که سوالی دارن که شاید سول حرفه ای نباشه میان یه کاربر جدید ایجاد میکنن ، بعد با اون کاربری سوال مطرح میکنن که نکنه دید دیگران نسبت به اون ها عوض شد. درگیر چه مسائلی هستیم خدایی!

mohsen_f_b
سه شنبه 24 بهمن 1391, 09:47 صبح
سلام

کار خوبی که دوستان انجام داده بودن یک تاپیک بود با مضمون "فهرست مقالات، پروژه ها و تاپیک های مفید تالار ASP.NET" که بیشتر سوالات مبتدیان رو از جمله خودم را پاسخ میداد ولی خوب کسی دقیقا نمیره و این تاپیک رو بخونه و سریع یک تاپیک ایجاد میکنه و سوالش رو می پرسه(اینم بگم که این تاپیک معرفی شده از سال 1388 دیگه بروزنشده است.). اگه بیایم و این تاپیک رو کاملتر کنیم و اطلاعات مفید را بزاریم از تاپیک زدن الکی افراد مبتدی(از جمله خودم) هم جلوگیری می کنه.
و اینکه دوستان اینقدر تاپیک الکی درست می کنند که هزاران بار پاسخ داده شده و اینکه اصلا دوست ندارن جستجوی انجام بدن؛ و بیشتر دوست دارن کدهای آماده در اختیارشان قرار بگیره، وقتی این تاپیک های بی ارزش زیاد میشه؛ تاپیک مانند "دانلود کنید: سایت خبرگزاری همراه با سورس" به صفحات دوم و سوم و ... سقوط کرده و کسی اصلا متوجه چنین چیزی نمیشن. تدابیری اساسی باید چیده بشه واسه این بخش. تدابیری همچون اینکه چند نفر از کاربران به سطحی از مدیر برسن و کاربران رو راهنمایی کنند به صفحات مربوط و یا اینکه آموزشی در خصوص جستجو نوشته بشه و در سایت گذاشته بشه و اینکه تاپیک های مثل "فهرست مقالات، پروژه ها و تاپیک های مفید تالار ASP.NET" بروز نگه داشته بشه، و تاپیک های با مضمون "دانلود کنید: سایت خبرگزاری همراه با سورس" حمایت اساسی بشه.
یک سوالی که واسم پیش اومده اینکه چرا مدیران سایت حاضر نیستند واسه پستی که یکی از کاربران زده و مثلا یک سورس را معرفی میکنه یک تشکر ارسال کنند که اون کاربر دلگرم و دلخوش بشه و با خودشه بگه پس ادامه بدم و آقا / خانم X یک تشکر ارسال کرده است!!! حتی مدیرانی در سطح پایین هم اگر اینکار را انجام بدن دوستان دلگرمتر خواهند شد...

موفق باشید

malloc
سه شنبه 24 بهمن 1391, 19:32 عصر
یک سوالی که واسم پیش اومده اینکه چرا مدیران سایت حاضر نیستند واسه پستی که یکی از کاربران زده و مثلا یک سورس را معرفی میکنه یک تشکر ارسال کنند که اون کاربر دلگرم و دلخوش بشه و با خودشه بگه پس ادامه بدم و آقا / خانم X یک تشکر ارسال کرده است!!! حتی مدیرانی در سطح پایین هم اگر اینکار را انجام بدن دوستان دلگرمتر خواهند شد...
واقعا این نکته رو راست گفته . فرهنگ تشکر کردن باید جا بیافته تا کاربرانی که سوالات حرفه ای میپرسن یا جوابهای خوبی میدن یا آموزشی از سطح متوسط تا پیشرفته میزنن دلگرم بشن . حالا این تشکر کردن اگه از سمته مدیران بخش باشه که "برو حالشو ببر..."

من پیشنهادم اینه حداقل کسایی که قدیمی سایت هستن و مخصوصا مدیران با یه تشکر دلگرمی و به کسایی که خوب فعالیت میکنن (چه سوال خوب و چه جواب خوب و چه آموزش خوب) بدن.

- عنوان تاپیک با سوال مطرح شده بخونه (عنوانهای مثل : سوال == فوری فوری == کمک کمک == دمتون گرم زود جواب بدین ، ... باید خیلی سریع حذف بشن)
این نکته هم قابل قبوله که همچین تاپیکی باید حذف بشه (من خودمم از این تاپیک ها قبلا زدم و اگه همون موقع هم حذف میکردید ناراحت نمیشدم)

حتی خود شما نمیدونید که دکمه ای به عنوان "آگاه کردن مدیریت از مخالفت" http://barnamenevis.org/images/buttons/report-40b.png زیر هر پست وجود داره!
حق گفتی آقای مدیر . فکر کنم خیلیا (از جمله خودم) اینو نمیدونن :ناراحت: . باید بیشتر به امکانات سایت دقت کنیم.

باید توجه کرد که وقتی کاربری عنوان تاپیک رو آموزش می زاره باید این تاپیک بار آموزشی بالای داشته باشه. بارها دیده می شه که کاربری یک تاپیک رو شروع می کنه با عنوان آموزشی مثلا : آموزش x به صورت کامل و بعد از کلی سلام و صلوات 2 تا پست می ده و دیگه خبری ازش نمی شه. من پیشنهاد می کنم کاربری که می خواد تاپیک آموزشی بزنه تو همون پست اول باید مطالب با ارزشی ارائه بده و مدیران را متقاعد کنه که می تونه و می خواد برای اون تاپیک وقت صرف کنه. در غیر اینصورت بلافاصله حذف بشه.
خوب دوست عزیز بخش دوم صحبتتون یعنی اینکه باید تو همون پست اول کامل آموزش رو ارائه بدم درست . اما بخش اولتون زیاد قابل قبول نیست . یعنی اینکه آموزش باید highclass و perfect باشه . آموزش سطح متوسط هم اگه کامل باشه باید کاملا قابل قبول و شامل تشکر کردن بشه تا دلگرمی ایجاد بشه.

na_des
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:08 عصر
انتقادی که من به سایت دارم همین عناوینی هست که به کاربرا میده ؟!؟
من یه تازه کارم و مبتدی و اصلا از این موضوع نه ناراحتم نه خجالت میکشم
اما اصن چه نیازی هست که چنین برچسبی به کاربرا زده بشه ؟. به من نظر همه درصد بالای افرادی که عضو میشن مقصودشون یادگیریه (اگرم این طور نیست با سیاست های درسته مدیران باید بهش جهت داد ) و حضور و عضویتشون ارزشمنده . اگر این برچسب ها حذف شه خیلی از مشکلات و سوتفاهم ها حل میشه و دیگه کسی برا پرسیدن سوال نمیره یه کاربری جدید درست کنه ...
فقط مدیران هر بخش مشخص باشند کفایت میکنه .
منم اعتراف که به عنوان کاربر هنوز برخی قوانین و امکانات سایت نمیشناسم ؟!؟ اما به نظرم با تغییر اساسی در سایت پویایی و انرژی بیشتری در کاربرا ایجاد میشه

r_s1389@yahoo.com
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:58 عصر
سلام
من هم موافقم اصلا تو این تالار به سوالات یا اصلا پاسخ داده نمیشه یا جواب هایی که داده شده اصلا با کد نویسی همراه نیست در کل به قول دوستمون رور به روز در حال تنزل میباشد.

babak2000
سه شنبه 24 بهمن 1391, 22:24 عصر
جناب استاد raziee (http://barnamenevis.org/member.php?95909-raziee) خودشون یه تاپیکی با

همین موضوع زدن اتفاقا اعلان هم بود گفتنی را اکثر دوستان اومدن گفتن ولی تاپیک بعد از مدتی پاک شد و خبری هم از تغییر

و تحول نشد که نشد اینکه دایم صحبت
برای بهتر شدن این بخش راه حل ارائه بدید. این را بکنیم و

بعدش هم هیچ چیزی تغییر نکنه مشکلی حل نخواهد شد حتی اگه هزاران راه حل ارایه بشه

بعد هم زدن پست و تاپیک شده معضل ، کاربر میاید بی احترامی میکنه آخرشم میگه میخواهید

تعداد ستاره هاتون زیاد بشه و چرندیات دیگه

اساتید و مدیران محترم اینم یه راه حل ساده داره اونم اینکه ستاره ها براساس تعداد تشکرها اضافه بشه نه تعداد پست ها

صحبت های دیگه هم قبلا شده و با کمال تاسف نتیجه ای نداشته و تکرار اون هم فکر نمیکنم اثری داشته باشه

meisam3322
سه شنبه 24 بهمن 1391, 23:13 عصر
اساتید و مدیران محترم اینم یه راه حل ساده داره اونم اینکه ستاره ها براساس تعداد تشکرها اضافه بشه نه تعداد پست ها

تا وقتی که دوستان به این چیزها فکر می کنن ، وضع این بخش که نه ، کل سایت درهمه. جای تاسف داره. همه اینجا برای یادگیری میان . فرقی نداره که کسی تازه وارده یا جزو قدیمی های اینجاست.

raziee
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 09:19 صبح
جناب استاد raziee (http://barnamenevis.org/member.php?95909-raziee) خودشون یه تاپیکی با

همین موضوع زدن اتفاقا اعلان هم بود گفتنی را اکثر دوستان اومدن گفتن ولی تاپیک بعد از مدتی پاک شد و خبری هم از تغییر

البته اون تاپیک حذف نشد فقط ار اعلان برداشته شد!
اما دلیل اون صحبت هایی بود که مدیران در گردهمایی برنامه نویس داشتن و قراره امکاناتی به سایت اضافه بشه که به بهتر شدن کل بخش ها کمک میکنه. همینطور طرح های جدیدی هم هست از جمله پادکست هایی که با سایت اضافه شده . جناب صادقیان پیش قدم برای تولید پادکست بودن.

ahmad156
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 11:03 صبح
خب هر چه قدر هم که پیام خصوصی یا اعلام مخالفت هم بدیم که فایده نداره
یه نگاه کوچیک به همین صفحه اول بندازین.بیش از نیمی از پست هیچ ربطی به تالار نداره
از دوستان عزیز هم خواهش میکنم جواب ندن

barbodsoft.com
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 11:21 صبح
@barbodsoft.com :

خیلی از دوستان حتی قوانین سایت رو مطالعه هم نکردند چه برسه که بخوان بهش عمل کنن.

جالبه من بعد از چند سال فعالیت تو این سایت تازه این دکمه رو دیدم. فکر می کنید علتش چی می تونه باشه؟ (این دکمه هم هست و هم نیست:گیج:) یک جوری گذاشته شده انگار کسی نباید انو ببینه.

ببینید بعضی چیزا خوب جا افتاده
مثلا : 1- تشکر کردن 2 - سوالات تو بخش مناسب پرسیده می شه، درسته؟
چرا اینها رعایت می شه معمولا و بقیه نه ؟
بعضی قوانین و یا حتی امکانات مثل همین دکمه که شما فرمودید طوری قرار داده شده که انگار مهم نیست.

متاسفانه این سایت به صورت آماده به کار رفته فکر کنم vBulletinباشه و مسلما امکان تسلط کامل بر همه امور وجود ندارد.

من فکر می کنم مسولین سایت باید تصمیم بگیرند و یک بار و برای همیشه طراحی کل سایت رو بصورت کامل عوض کنن به نحوی که امکان هرگونه دست کاری در آینده و تغییر امکانات فراهم باشد. فکر می کنم تو این سایت اینقدر برنامه نویس حرفه ای هست که بتونن اینکار رو به نحو احسن انجام بدن. شما به کدپرجکت نگاه کنید آدم حال می کنه.

یک مسئله دیگه اینه که تقسیم بندی به این شکلی که تو تالارها انجام شده خیلی مناسب نیست. بنظرم تقسیم بندی سایت کدپراجکت صدها بار مناسب تر هست.

البته مدیران سایت بخصوص استاد mehdi.mousavi - علیرضا مداح (http://barnamenevis.org/member.php?4649-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AD) اینقدر جایگاه بالای دارند که انتقاد به سایتی که ایشون و امثالهم مدیریت می کنند را جسارت بزرگی می دانم. امیدوارم به بزرگی خودشون ببخشن.

ahmad156
شنبه 05 مرداد 1392, 12:08 عصر
چقدر این تالار کسل کننده شده:ناراحت::ناراحت::ناراحت:: اراحت:

iranolom
شنبه 05 مرداد 1392, 15:34 عصر
حالا که اینجوریه >>> فکر کنم قصد کودتا هست :لبخند:

اونایی که سمت می خوان دستاشون بالا:لبخند::لبخند:

بجا بود نه!

ahmad156
شنبه 05 مرداد 1392, 16:25 عصر
نه داداش ما گردنمون از مو باریک تر:اشتباه:
البته نمیشه همه تقصیر رو گردن مدیران انداخت ولی خب ،کس دیگه ای نیست بهش گیر بدیم:لبخند:
پروفایل مدیران عزیز رو نگاه کنین فکر کنم چند تاشون چند ماهی هست اصلا سری به این تالار نزدن (به خاطر همین برچسب آخرین فعالیت رو حذف کردن:لبخند:)مدیران دیگه هم گه گداری میان چند تا پست رو حذف میکنن و میرن
نه مقاله ای ، نه جواب به سوال های اساسی و یه خرده پیشرفته ، و ....

farhud
شنبه 05 مرداد 1392, 17:30 عصر
در ابتدا عنوان کنم که من خیلی مبتدی هستم.

با این حرف موافقم که رنگی شدن ستاره‌ها ممکنه باعث افزایش پست‌های بی محتوی باشه. و همین که مدیران مشخص باشند کافی است.

طرف تاپیک زده که من تازه کارم، نوشتیم که عزیز جان اول مطالعه کن بعد بیا اینجا مشکلاتت را مطرح کن. نوشته که لینک دانلود ویژوال استودیو را برایم بزار، من که گفتم تازه کارم.

تا وقتی چنین اشخاصی هستند و هیچ کس هم نیست که این تاپیک ها را حذف کنه، این سایت به همین روند نزولی خودش ادامه می‌دهد.

با این هم موافقم که دوستان حرفه‌ای خیلی کم پاسخ می‌دهند. قدیم‌ها حتی آقای کرامتی هم پاسخ می‌داند، ولی در حال حاضر من ترجیح میدهم به جای اینکه مشکل را اینجا مطرح کنم، در سایت‌های دیگر به خصوص انگلیسی به دنبال پاسخ آن باشم. هر چند زبان خوبی هم ندارم.

من حتی یک اخطار هم از طرف آقای رضیئی دارم، به دلیل یک پاسخ که به نظر ایشان بی محتوی بود، ولی در حال حاضر کل این تالار پر شده از تاپیک ها و پاسخ‌های بی محتوی.

fakhravari
شنبه 05 مرداد 1392, 21:16 عصر
اینجا چه خبره!