PDA

View Full Version : ارسال 2 متغیر از ایک صفحه به صفحه دیگر و قرار دادن در $_GET

hamidhassas
سه شنبه 24 بهمن 1391, 13:31 عصر
من با کد زیر اطلاعات رو از دیتا بیس میگیرم

<?php echo"<a href=group.php?$Group_Tabale_Group[2]=$Group_Tabale_Group[0] style=text-decoration:none>$Group_Tabale_Group[1]</a>"; ?>

در صحفه دیگه با کد زیر اطلاعات رو میگیرم

$id=$_GET[''];

خوب مشکل من اینکه در کد

<?php echo"<a href=group.php?$Group_Tabale_Group[2]=$Group_Tabale_Group[0] style=text-decoration:none>$Group_Tabale_Group[1]</a>"; ?>

در قسمت

$Group_Tabale_Group[2]

یک متنی از دیتا بیس خونده میشه مثلا news

خوب میخوام در صحفه دوم کاری کنم که در قسمت GET دقیقا همون مقداری که در صحفه اول به جای $Group_Tabale_Group[2] قرار گرفته که مثلا همون news هست وارد بشه یعنی به صورت زیر

صفحه اول اطلاعات رو گرفته به صورت زیر در میاد

این کد اصلی

تبدیل به کد زیر میشه

group.php?news=5

خوب حالا در صفحه دوم باید در کد $id=$_GET['']; نو شته بشه اول news تا بعد من بتونم با اون مقدار خودم رو نمایش بدم
یعنی کد بشه:

$id=$_GET['news'];

خوب حالا باید چکار کنم تا متنی که برای لینک شدن در صفحه اول گرفته شده در صفحه دوم در GET قرار بگیره

البته این نکته رو بگم اگر بخوام از مقدار ثابت همیشه استفاده کنم مشکلی ندارم ولی میخوام این مقدرا متغیر باشه یعنی اینکه شاید یک دفعه به جای news مثدار love و یا Sport یا هر چیز دیگه باشه که در صفحه اول از دیتا بیس گرفته شدو و حالا میخوام همین مقدار رو به صحفه دوم بفرستم

plague
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 13:34 عصر
لینکتو اینوری بنویس

group.php?$Group_Tabale_Group[2]=$Group_Tabale_Group[0]&group=Group_Tabale_Group[2]
بعد اونور اینطوری بگیر

$id=$_GET[$_GET['group']];