PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن کامپوننت StimulSoft Reports به وِیژوال استودیو

JaVa
سه شنبه 24 بهمن 1391, 19:54 عصر
سلام و خسته نباشید.

دوستان من تازه کار با برنامه گزارشگیری StimulSoft Reports رو شروع کردم . بعد الان که نصبش کردم می خوام کامپوننتش رو به وِیزوال استودیو اضافه کنم متوجه شدم که 62 فایل با پسوند DLL توی پوشه Bin وجود داره.:لبخند:

حالا موندم توی این موضوع که کدومشون رو باید به پروژه اضافه کنم.

با تشکر.:تشویق:

danialafshari
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:30 عصر
سلام دوست عزیز
اگر نصبش کردی روی toolbox کلیک راست کن و Choose item... رو بزن و از قسمت .Net پائینش یه جستجو داره بزن stimul همه ی کامپوننتاش میاد و شما برای نمایش به StiReport نیاز دارید
موفق باشی

JaVa
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:46 عصر
سلام دوست عزیز
اگر نصبش کردی روی toolbox کلیک راست کن و Choose item... رو بزن و از قسمت .Net پائینش یه جستجو داره بزن stimul همه ی کامپوننتاش میاد و شما برای نمایش به StiReport نیاز دارید
موفق باشی

دوست گرامی ممنون از پاسختون.

فقط به خاطر اینکه من تازه کار باهاش رو آغاز کردم. وقتی که این stiReport رو به پروژه اضافه می کنیم و از smart tag گزینه design Report رو انتخاب می کنیم. و طراحی رو انجام میدیم.و.....

می خوایم برای برنامه ستاپ بسازیم چه فایل های رو باید به ستاپ اضافه کنیم ؟

همین stiReport کفایت می کنه؟

با تشکر.

baghozi
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:48 عصر
سلام دوستان
من هم تازه کار با استیمول رو شروع کردم
من وقتی StiReport به فرم اضافه میکنم و وارد محیط طراحی میشم هر کنترلی رو که می خوام روی صفحه قرار بدم محیط طراحی بسته میشه و به ویژوال استودیو برمیگرده
لطفا راهنماییم کنید

danialafshari
سه شنبه 24 بهمن 1391, 20:49 عصر
سلام
StiReport فقط مال Design درون برنامس
ولی اگر می خوای روی سیستم های دیگه هم اجرا بشه dll های زیر رو Add Refrence کن و Local رو برابر True کن
همه ی dll های Stimul باید local = True باشن

Stimulsoft.Base.dll
Stimulsoft.Controls.dll
Stimulsoft.Controls.Win.dll
Stimulsoft.Report.dll
Stimulsoft.Report.Win.dll
موفق باشی

JaVa
سه شنبه 24 بهمن 1391, 21:03 عصر
دوباره سلام.

پس نیازی نیست اون همه فایل DLL رو به برنامه اضافه کنیم.

با عرض پوزش چون موضوع مهمی هست شما مطوئن هستید که این فایل ها DLL رو که اضافه کنیم دیگه مشکلی بوجود نمیاد فقط محض اطلاع و احتیاط:چشمک:

با تشکر

danialafshari
سه شنبه 24 بهمن 1391, 21:07 عصر
سر یک سیستم تست کردم که کار داد
ولی محض احتیاط خودتون هم تست کنید :چشمک:

JaVa
سه شنبه 24 بهمن 1391, 21:38 عصر
سلام
StiReport فقط مال Design درون برنامس
ولی اگر می خوای روی سیستم های دیگه هم اجرا بشه dll های زیر رو Add Refrence کن و Local رو برابر True کن
همه ی dll های Stimul باید local = True باشن

Stimulsoft.Base.dll
Stimulsoft.Controls.dll
Stimulsoft.Controls.Win.dll
Stimulsoft.Report.dll
Stimulsoft.Report.Win.dll
موفق باشی

میگم من همین 5 تا DLL رو که اضاف کردم حجم پروژه دو برابر شد:متعجب: یعنی از 20MB به 41MB رسید:گریه:

برای شما هم همینطور بوده

sadaf_
سه شنبه 24 بهمن 1391, 21:48 عصر
2012 نصب کنید

danialafshari
سه شنبه 24 بهمن 1391, 21:59 عصر
میگم من همین 5 تا DLL رو که اضاف کردم حجم پروژه دو برابر شد:متعجب: یعنی از 20MB به 41MB رسید:گریه:

برای شما هم همینطور بوده

یادم نیست
ولی برای من حجم مهم نیست. کارایی مهمه

Esmail Solhkhah
سه شنبه 24 بهمن 1391, 22:14 عصر
دوباره سلام.

پس نیازی نیست اون همه فایل DLL رو به برنامه اضافه کنیم.

با عرض پوزش چون موضوع مهمی هست شما مطوئن هستید که این فایل ها DLL رو که اضافه کنیم دیگه مشکلی بوجود نمیاد فقط محض اطلاع و احتیاط:چشمک:

با تشکر

از تولباکس یه کنترل StiReport به فرم اضافه کنید ، میبینید که تو رفرنسهاتون 3 تا dll اصلی اضافه میشه فعلا همون ها کافیه مگر اینکه بر فرض مثال از دستور stireport.Design استفاده کنید
در اینصورت به Stimulsoft.Report.Design.dll هم نیاز خواهید داشت.

منوال رو بخونید قسمت Deployment کلیات اونجا هست که چه فایلی کجا لازمه.

موفق باشید.

baghozi
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 11:29 صبح
سلام دوستان
من هم تازه کار با استیمول رو شروع کردم
وقتی StiReport به فرم اضافه میکنم و وارد محیط طراحی میشم هر کنترلی رو که می خوام روی صفحه قرار بدم محیط طراحی بسته میشه و به ویژوال استودیو برمیگرده
لطفا راهنماییم کنید

از دوستان کسی نمیتونه من رو راهنمایی کنه؟

swallow.pa
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 14:02 عصر
بابا راه رو كه گفته روي dll ها توي رفرنس راست كليك و كپي رو true كنيد همون فايلها هم به ستاپ اضافه بشن خب ديگه دنبال چي هستي؟

siavash525
دوشنبه 28 اسفند 1391, 16:57 عصر
دوستان برای اضافه کردن کامپوننت StimulSoft Reports به وِیژوال استودیو 2008 چه باید کرد ؟ آیا VS2008 خودش داره ؟ یا باید دانلود کرد و نصبش کرد ؟ از کجا دانلود میشه کرد ؟ کمک کنید لطفن

arman 2012
دوشنبه 02 تیر 1393, 23:45 عصر
من وقتی همه ی dll هارو ادد میکنم و بعد میام توی توولباکس و ادد میکنم و گزینه ی stireport رو انتخاب میکنم بعد کلیک سمت راست روی آیتم میکنم چیزی به نام design اصلا نیست !
چیکار کنم؟

Hossein_2000
یک شنبه 03 مرداد 1395, 22:12 عصر
من وقتی همه ی dll هارو ادد میکنم و بعد میام توی توولباکس و ادد میکنم و گزینه ی stireport رو انتخاب میکنم بعد کلیک سمت راست روی آیتم میکنم چیزی به نام design اصلا نیست !
چیکار کنم؟

سلام دوستان. من هم دقيقا همين مشکل رو دارم. از Visual Studio 2012 استفاده مي کنم. dll هايي رو که نياز بوده هم اضافه کردم.
لطفا اگه کسي راهي بلده زودتر بگه.

141634