PDA

View Full Version : خواندن کد های html موجود در تگ body

nazaninam
شنبه 22 بهمن 1384, 13:20 عصر
سلام من میخوام صفحه ای که در اون هستم رو پس از اینکه generate شد و کامل به صورت کد های html درومد بخونم( البته فقط به مقادیر موجود در تگ body نیاز دارم .) و بریزمشون تو یک متغیر.... چطور میشه اینکارو کرد؟

nazaninam
شنبه 22 بهمن 1384, 13:40 عصر
این کد document.body.innerHTML جاوا اسکریپت مقادیر مورد نیاز من رو میده ولی نمیدونم چطور میتونم ببرمش تو codebehind یا بریزمش توی یک session
جناب راد میشه کمک کنید خیلی فوریه!!!

mehranFX
شنبه 22 بهمن 1384, 14:03 عصر
سلام من میخوام صفحه ای که در اون هستم رو پس از اینکه generate شد و کامل به صورت کد های html درومد بخونم( البته فقط به مقادیر موجود در تگ body نیاز دارم .) و بریزمشون تو یک متغیر.... چطور میشه اینکارو کرد؟

شاید تعحب نکنید وقتی بشنوید محتوای HTML صفحات ASP.NET شما همراه بقیه المان ها کامپایل می شه محتوای HTML صفحه با کلاس LiteralControl عرضه می شود . با استفاده از خاصیت Text این کلاس می توانید HTML صفحه خود را ارائه دهید .

Behrouz_Rad
شنبه 22 بهمن 1384, 14:21 عصر
این کد document.body.innerHTML جاوا اسکریپت مقادیر مورد نیاز من رو میده ولی نمیدونم چطور میتونم ببرمش تو codebehind یا بریزمش توی یک session
یک Input از نوع Hidden بر روی فرم قرار بدید.
یک ID بهش نسبت بدید.
Runat رو برابر با Server تنظیم کنید.
و سپس:

document.getElementById("myHiddenInput").value = document.body.innerHTML;

و در پایان:
در سمت سرور، یک متغیر از نوع دستیاب Protected به نام Input تعریف کنید.
و بدین طریق خیلی راحت به مقدار قرار گرفته در Input دسترسی خواهید داشت.
قدیم ندیما از Request.Form استفاده می کردن (ASP کلاسیک)
موفق باشید.

nazaninam
شنبه 22 بهمن 1384, 22:37 عصر
دست شما درد نکنه جناب راد من تا به حال با این نوع متغیر متاسفانه کار نکردم میشه توضیح بیشتر بفرمایید... با تشکر

Behrouz_Rad
شنبه 22 بهمن 1384, 22:43 عصر
کدام نوع متغیر؟
لطف بفرمایید برخی مسائل رو هم خودوتون در جهت یادگیریشون تلاش کنید.
موفق باشید.

nazaninam
یک شنبه 23 بهمن 1384, 11:02 صبح
سلام خیلی جستجو کردم ولی چیزی در مورد اینکه چطور میشه به وسیله کلاس literalcontrol محتوای html رو بدست آورد پیدا نکردم میشه یکم توضیح بدید