PDA

View Full Version : تداخل لیبل

mohammad2407
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 14:40 عصر
سلام دوستان عزیز من دو تا لیبیل دارم که وقتی اطلاعات درون اون ها چاپ میشه اگر اطلاعات بزرگ باشن روی هم میوفتن و قابل خوندن نیست چه راهی وجود داره

که این دو تا لیبل که کنار هم هستن روی هم نیوفتن

daneshjo90
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 15:39 عصر
با سلام

خاصیت autosize هر دو رو false کن بعدش براشون یه اندازه خاص در نظر بگیر که اگه بزرگترین مقدار هم چاپ شد روی هم نیوفتن

فک کنم میشه اینطوری مشکلت حل بشه

موفق باشی

mohammad2407
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 15:50 عصر
ممنون ولی متاسفانه درست نشد

یک مقدار بهتر شد ولی خب درست نشد

نمیدونم چرا اینطوری هست

daneshjo90
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 15:58 عصر
شما یه عکس از اون فرمت وقتی که اطلاعات زیاد توی لیبل هات هست بزار شاید راه حلی به ذهنم رسید

موفق باشی

mohammad2407
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 16:45 عصر
الان اسم اصلی سید امیر حسین معظمی و..... هست ولی دقت کنید که امیر حسین به چه شکلی هست

میشه به صورت موقت این کارو به جابجایی لیبل ها درست کرد ولی از کجا معلوم که اسم بزرگ تر و فامیلی بزرگ تری وارد این لیبل ها نشد
100003

the king
چهارشنبه 25 بهمن 1391, 17:55 عصر
سلام دوستان عزیز من دو تا لیبیل دارم که وقتی اطلاعات درون اون ها چاپ میشه اگر اطلاعات بزرگ باشن روی هم میوفتن و قابل خوندن نیست چه راهی وجود داره

که این دو تا لیبل که کنار هم هستن روی هم نیوفتن

یک عدد کنترل TableLayoutPanel روی فرم قرار دهید. الان 4 خونه داره. روی اون فلش کوچک اش (Action List) کلیک کرده و گزینه Remove Last Row
را انتخاب کنید. الان دو خونه داره. در Label هاتون مشخصه AutoSize رو True کرده و هر کدوم را داخل یکی از این دو خونه قرار دهید.
ظاهرا شما باید مشخصه RightToLeft این TableLayoutPanel رو Yes کنید.

روی اون فلش کوچک اش (Action List) کلیک کرده و اینبار گزینه Edit Rows and Columns اش را انتخاب کنید.
هر بار یکی از اون Column های Column1 و Column2 را انتخاب کرده و وضعیت اش را روی AutoSize قرار داده و وقتی
هر دو AutoSize شدند OK کنید. حالا اون Label ها کنار هم هستند اما محاله که روی هم بیافتند.