PDA

View Full Version : دریافت خطا هنگام اجرای پروژه و کلیک روی دکمه

neda555
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 12:07 عصر
سلام دوستان من موقع debug پیجم این ارور رو دریافت میکنم
100055
وقتی ok میزنم اجرا میشه ولی روی هر دکمه که کلیک کنم این ارور رو بهم میده کسی میدونه مشکل کجاست؟
The state information is invalid for this page and might be corrupted.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.HttpException: The state information is invalid for this page and might be corrupted.

Source Error:

[No relevant source lines]
Source File: c:\Users\Emdad\AppData\Local\Temp\Temporary ASP.NET Files\ui\557e5a62\5e0dbb50\App_Web_hqo2icwk.0.cs Line: 0

neda555
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 13:01 عصر
من فکر میکنم ارور اول ربطی به ارور دوم نداشته باشه... و احتمالا مشکل مربوط به مسترپیج هست چون واسه صفحه ای که از روی مستر زده نشده ارور دوم رو نداره
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه :ناراحت:

aspismylove
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 13:39 عصر
اگه میتونید روی یک سیستم دیگه برنامه رو اجرا کنید ببینید باز هم همین پیام میاد (بعید میدونم بیاد)

چون داره آدرس پوشه Temp سیستمتون رو میده ...

neda555
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 13:42 عصر
مرسی دوست عزیز هر وقت بشه این کار رو انجام میدم
رو سیستم خودم چه طور میتونم درستش کنم ؟شما میدونید دلیلش چی میتونه باشه؟

aspismylove
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 13:54 عصر
شما میدونید دلیلش چی میتونه باشه؟

دقیق که نمیدونم ، ولی یادمه یک بار داشتم کار میکردم وقتی میخاستم پروژه جدید MVC ایجاد کنم ارروری توی همین مایه ها به من داد ، و اومدم از پیش خودم مهندس بازی دربیارم رفتم توی پوشه Temp اون فایل ها رو پاک کردم :

دیگه ویندوزم بالا نیومد :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه:

حالا شما روی ی سیستم دیگه چک کنید ...

neda555
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 14:28 عصر
بسیار عالی :لبخندساده:
ممنون ولی حتما راهی باید داشته باشه !

fakhravari
پنج شنبه 26 بهمن 1391, 16:06 عصر
system ریستارت شده؟

neda555
شنبه 05 اسفند 1391, 12:34 عصر
من دارم چندلایه کار میکنم با وجود اینکه BLL و DAL رو اضافه کردم نمیشناسه مشکل از اینجاست! چون زمانی که این ها رو به سلوشن اضافه نکردم اون ارور رو نداره ولی به محض add کردن BLL و DAL اون ارور بالا رو میده
چند روزه باهاش درگیرم از اساتید خواهشمندم راهنمایی کنن

اروری که در این مورد در لیست ارور ها هست:
Error 9 Metadata file 'E:\down\PROJECT\DAL\bin\Debug\DAL.dll' could not be found BLL
Error 10 Metadata file 'E:\down\PROJECT\BLL\bin\Debug\BLL.dll' could not be found CL