PDA

View Full Version : مشکل در باز کردن کد روی یه سیستم دیگه

akram_k
جمعه 27 بهمن 1391, 00:41 صبح
با سلام به همه . من یه کد تو سیستمم نوشتم که میخواستم ببرم روی سیستمای دانشگاه اجراش کنم ( خود کد برنامه رو نه exe برنامه رو )
اومدم دیتابیسشو تو sql بکاپ گرفتم که اونجا restore کنم وپوشه برنامه رو هم از توی سیستم برداشتم.حالا که اونا رو تو سیستم دانشگاه کپی میکنم و مثلا میخوام connection string ها رو تغییر بدم تغییرات تو کد برنامه اعمال نمیشه حتی با اینکه گزینه rebuild رو هم انتخاب کردم باز هم تغییرات اعمال نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.

group45
جمعه 27 بهمن 1391, 01:09 صبح
با سلام
آیا شما قادر به کامپایل برنامه در دانشگاه هستید؟ یعنی آیا ویژوال استودیو رو نصب کردید؟

docendo
جمعه 27 بهمن 1391, 02:08 صبح
با سلام به همه . من یه کد تو سیستمم نوشتم که میخواستم ببرم روی سیستمای دانشگاه اجراش کنم ( خود کد برنامه رو نه exe برنامه رو )
اومدم دیتابیسشو تو sql بکاپ گرفتم که اونجا restore کنم وپوشه برنامه رو هم از توی سیستم برداشتم.حالا که اونا رو تو سیستم دانشگاه کپی میکنم و مثلا میخوام connection string ها رو تغییر بدم تغییرات تو کد برنامه اعمال نمیشه حتی با اینکه گزینه rebuild رو هم انتخاب کردم باز هم تغییرات اعمال نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید.

بعضی وقت ها مشکل منو برطرف میکند

بروید توی دیباگ و هرچه توی دیباگ هست را دلیت کنید و برنامه را اجرا کنید شاید یک ایراد (وارنینق) لوپ توی برنامه تان هست که مانع میشود برنامه دوباره اجرا شود و همون برنامه قبلی را از دیباگ میخواند
برای اطمینان از وارنینق های برنامه تان رایت کلیک کرده و run code analysis on solution را اجر کنید(الترناتیو ALt + F11

akram_k
شنبه 28 بهمن 1391, 09:33 صبح
با سلام
آیا شما قادر به کامپایل برنامه در دانشگاه هستید؟ یعنی آیا ویژوال استودیو رو نصب کردید؟ آره ویژوال استادیو نصبه روی سیستم ها