PDA

View Full Version : Meta Tag توضیحات و کلمات کلیدی در یک صفحه یا ...

leonpersian
شنبه 28 بهمن 1391, 15:50 عصر
دوستان من برای هر صفحه از سایتم دارم با meta tag لغات کلید و توضیحات استفاده می کنم.
این کار درسته یا تو متا تگ و یکبار تو مستر پیج استفاده کنم؟

mehbod.rayaneh
شنبه 28 بهمن 1391, 23:11 عصر
سلام
اگه سایتتون html , css خالیه باید تو همه صفحات به کار ببرید!
موفق باشید

leonpersian
یک شنبه 29 بهمن 1391, 01:12 صبح
من سایتم و تحت دات نت دارم می نویسم و از Master Page استفاده می کنم.
منظور من اینه که محتوای تگ Meta باید تو هر صفحه بسته به موضوع صفحه تغییر کنه یا اینکه یک محتوای ثابت تعریف بشه برای تمام صفحات

khanlo.javid
یک شنبه 29 بهمن 1391, 08:28 صبح
من سایتم و تحت دات نت دارم می نویسم و از Master Page استفاده می کنم.
منظور من اینه که محتوای تگ Meta باید تو هر صفحه بسته به موضوع صفحه تغییر کنه یا اینکه یک محتوای ثابت تعریف بشه برای تمام صفحات

با سلام :

دوست عزیز بهتره تو مستر پیجت سایتت رو معرفی کنی و اهدافی که داره و اینکه موضوع سایتت چیه ، ولی اگه سایتی که طراحی کردی مثلا یه سایت نیازمندی ها یا فروشگاهی یا .... باشه باید تو هر پیجی که محصولی داری یا آگهی ای داری نسبت به اون آگهی یا محصول باید از متا تگ ها استفاده کنی تا گوگل بتونه بقیه صفحات سایتت رو ایندکس کنه در غیر اینصورت وقتی کاربر یه کلمه ای رو سرچ میکنه که تو وب سایت شما وجود داره گوگل پیجت رو ایندکس نمیکنه و در نتیجه آمار سایتت به شدت کاهش پیدا میکنه .

موفق باشید.

pnusharp
دوشنبه 30 بهمن 1391, 00:17 صبح
با سلام :

دوست عزیز بهتره تو مستر پیجت سایتت رو معرفی کنی و اهدافی که داره و اینکه موضوع ...... وقتی کاربر یه کلمه ای رو سرچ میکنه که تو وب سایت شما وجود داره گوگل پیجت رو ایندکس نمیکنه و در نتیجه آمار سایتت به شدت کاهش پیدا میکنه .

موفق باشید.

سلام.
دوستمون khanlo.javid کاملا درست میگن. المنت متا تگ یه موضوع مهم در مبحث SEO هستش. اگر سایتتون دارای صفحات متنوعی هستش و " اگه بخواید آمار بازدید و ترافیک سایتتون رو بالا ببرید (که نخواستنش شک برانگیزه)!" باید برای هر پیج از متا تگ جدا با توضیحات و ... جدا در آن استفاده کنید.

پایدار باشید.

leonpersian
دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:09 عصر
اینجور که پرسیدم از یک طراح:
گفته: تگ متا description رو باید در مستر پیج بذارم چون لزومی نداره در تمام صفحات تکرار بشه و یک خط توضیحه
اما متا تگ keywords رو باید مطابق هر صفحه قرار بدم

soroush.r70
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 15:37 عصر
اینجور که پرسیدم از یک طراح:
گفته: تگ متا description رو باید در مستر پیج بذارم چون لزومی نداره در تمام صفحات تکرار بشه و یک خط توضیحه
اما متا تگ keywords رو باید مطابق هر صفحه قرار بدم

متا description باید در هر صفحه طبق محتوای اون صفحه ازش استفاده بشه (خیلی مهم)

متا تگ keywords برای گوگل که منسوخ شد ولی برخی دیگر از جستجوگرها هنوز هم استفاده می کنن در کل بیخیال این متا شید (به گفته متخصصان گوگل)