PDA

View Full Version : سوال: بک آپ و ریستور در اکسس 2010

hd1246
یک شنبه 29 بهمن 1391, 10:32 صبح
سلام نیاز به بک نمونه بک آپ و ریستور از اکسس 2010 دارم متاسفانه تاکنون نمونه کاملی که جواب کار را بدهد پیدا نکردم و نمونه های موجود در تالار که دوستان زحمت آن را کشیده اند در اکسس2010 جواب نمی دهند و دارای خطا می باشند ویا فقط بکآپ را انجام می دهند ولی ریستور انجام نمی دهند اگر نمونه ای هست که در اکسس 2010 بدون خطا کار کند و فقط از جداول بک آپ گیری کند ممنون میشم دوستان با تجربه کمک نمایند

hd1246
دوشنبه 30 دی 1392, 13:40 عصر
سلام نیاز به بک نمونه بک آپ و ریستور از اکسس 2010 دارم متاسفانه تاکنون نمونه کاملی که جواب کار را بدهد پیدا نکردم و نمونه های موجود در تالار که دوستان زحمت آن را کشیده اند در اکسس2010 جواب نمی دهند و دارای خطا می باشند ویا فقط بکآپ را انجام می دهند ولی ریستور انجام نمی دهند اگر نمونه ای هست که در اکسس 2010 بدون خطا کار کند و فقط از جداول بک آپ گیری کند ممنون میشم دوستان با تجربه کمک نمایند

دوستان یعنی واقعا کسی نمی تونه مشکل را حل کنه؟

hd1246
دوشنبه 30 دی 1392, 13:51 عصر

دوستان یعنی واقعا کسی نمی تونه مشکل را حل کنه؟

majid_tiger
دوشنبه 30 دی 1392, 22:45 عصر
سلام بنده هم با Restore کردن جداولی که با هم مرتبط هستند مشکل دارم وقتی Backup رو ریستور می کنم اطلاعات جداولی که با هم ارتباط دارند دیگه برنمی گرده و جدولها خالی می مونه .