PDA

View Full Version : حرفه ای: دریافت یکسری اطلاعات از کاربر هنگام نصب

sgn2006
یک شنبه 29 بهمن 1391, 12:23 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم

من یه برنامه دارم می نویسم و می خوام هنگام نصب یکسری اطلاعات از کاربر بگیرم و اون اطلاعات رو روی db ذخیره کنم دقیقا مثل نصب ویندوز که شما هنگام نصب اطلاعات می دین...:چشمک:

حالا مسئله من اینجاست که چه جوری اون فیلدهایی که می خوام پر بشه موقع نصب قرار بدم...

دوستان مرا از راهنمایی موثر خودشون بی نصیب نکنن...

danialafshari
یک شنبه 29 بهمن 1391, 12:58 عصر
سلام
2 راه :
یا اینکه بیاید خودتون یک برنامه Setup بسازید

یا اینکه حتما لزومی نداره که موقع نصب بخواد و موقع بالا اومدن نرم افزار db رو چک می کنه اگر فیلدهای مورد نظر خالی بودن که فرم پرسش اطلاعات رو میاره در غیر این صورت فرم اصلی
موفق باشی

sgn2006
یک شنبه 29 بهمن 1391, 13:04 عصر
سلام
ممنون از راهنماییتون

پس عملا نمی شه توی Setup فرمی جدا اضافه کرد و باو اون کار کرد....

بازم ممنون

docendo
یک شنبه 29 بهمن 1391, 13:39 عصر
شما میتونید از InstallAware استفاده کنید
یک قسمتی بنام User Feedback and Product Registrations دارد فکر کنم منظورتان همین بود درضمن میتوانید این قسمت را به Web Updates وصل کنید برنامه شما نزد مشتری از طریق وبسایت شما آپ دیت میشود

sgn2006
دوشنبه 30 بهمن 1391, 08:54 صبح
سلام docendo

این User Feedback and Product Registrations که می گی اطلاعات رو روی رجیستری ویندوز ذخیره می کنه یا می شه روی db هم ذخیره کرد؟

docendo
دوشنبه 30 بهمن 1391, 09:49 صبح
سلام docendo

این User Feedback and Product Registrations که می گی اطلاعات رو روی رجیستری ویندوز ذخیره می کنه یا می شه روی db هم ذخیره کرد؟

کاربرگرامی
هدف من کمک بشما بود لطفا آنطوری که خود فکر میکنید بنام من و از زبان من نگویید
من هرگز ننوشته ام که اطلاعات روی رجیستری ذخیره میکند

درضمن از الگوریتم برنامه اطلاعی ندارم نمیدانم میشود در db ذخیره کرد یا نه

sgn2006
دوشنبه 30 بهمن 1391, 09:57 صبح
سلام

من فقط سوال کردم !!
شما در مورد User Feedback and Product Registrations توضیحی ندادین ، من هدف سوالم این بود بیشتر با این گزینه آشنا بشم

در هر صورت اگر جسارتی کردم عذر خواهی می کنم

docendo
دوشنبه 30 بهمن 1391, 10:19 صبح
سلام

من فقط سوال کردم !!
شما در مورد User Feedback and Product Registrations توضیحی ندادین ، من هدف سوالم این بود بیشتر با این گزینه آشنا بشم

در هر صورت اگر جسارتی کردم عذر خواهی می کنم

در این لینک تمام قسمتهای برنامه InstallAware را توضیح داده است شاید بدرتتان بخورد (http://www.installaware.com/studio-admin-features.htm)

درضمن شرکتهای معتبر و بزرگ برای فروش و عرضه نرم افزارهای خود از این برنامه استفاده میکنند