PDA

View Full Version : کسی که ASP بلده mvc هم بلده؟

vahid2112
دوشنبه 30 بهمن 1391, 11:48 صبح
سلام
کسیکه asp.net با سی شارپ کارمیکنه در حد متوسط،
آیا با ASP MVC به مشکلی برمیخوره؟

ahmad156
دوشنبه 30 بهمن 1391, 11:58 صبح
دوست عزیز
منظورتون از مشکل چیه؟یعنی کسی که asp.net webform رو متوسط بلده همون اندازه mvc بلده؟

hakim22
سه شنبه 01 اسفند 1391, 08:37 صبح
شما فصل اول از هر کتاب برنامه نویسی با MVC رو بخونید این مسئله رو توضیح داده اند !
میتونه پیش زمینه ی خوبی باشه ولی مسلما کافی نیست.
خیلی چیزها فقط اسمشان عوض شده ولی کارایی یکسانی دارند اما روش کار با آنها فرق کرده است.

من صد در صد برنامه نویسی در محیط MVC را ترجیح میدهم.

sia_2007
شنبه 05 اسفند 1391, 22:51 عصر
کسی که برنامه نویسی اصولی و درست رو بلد باشه، MVC رو هم بلده
برای استفاده از MVC در ASP.NET خیلی کار سختی پیش رویتون نیست

vahid2112
یک شنبه 13 اسفند 1391, 23:38 عصر
حالا از کجا باید شروع کنم؟

saeed31641
دوشنبه 14 اسفند 1391, 09:31 صبح
انقدر دوستان مانور میدند درباره mvc اینطوری نیست.شما باید کم کم از asp.net به mvc مهاجرت کنی.(کم کم) .اونجوری برات شیرین میشه اگه کلا بخای aps.net بزاری کنار بری mvc ازش زده میشه.بعدا خود مایکروسافت گفته به هیج عنوان Asp.net کنار نمیزاره وmvc در کنار asp.net هست

hakim22
دوشنبه 14 اسفند 1391, 14:57 عصر
خوشبختانه من برنامه نویسی وب رو با ASP.MVC شروع کردم و این انتخاب برام اصلا سخت نبود.
مشکل اینه که دوستان می خواهند سعی کنند چیزی یاد بگیرند که بیشترین بازدهی ( کار و در آمد) رو داشته باشه
من اصلا از معایت Web form ها چیزی نمیدونم. ولی برای من یادگیری و کد نویسی به سبک MVC خیلی لذت بخشه

هیچ دلیلی نداره کسی که در Web Form تخصص و تجربه داره بیاد سراغ MVC چون در نهایت کاربر سایت رو میبینه و هیچ فرقی هم براش نمی کنه که با چه روشی برنامه نویسی شده

MVC دردسر های خودشو داره.
به نظرم دوستان بهتره بجای اینکه خیلی ریز بشوند در مورد مزایا و معایب یک تکنولوژی بروند و یک کتاب مقدماتی تهیه کنند و مطالعه کنند. و وقت خودشون رو سر دو راهی تلف نکنند.