PDA

View Full Version : حذف آیتم از DropDownList ای که با SQLDataSource پر شده و در گرید قرار دارد

A.Yousefi
دوشنبه 30 بهمن 1391, 11:56 صبح
سلام
من تو فوتر گریدویوم یه DropDownList دارم که آیتمهاش رو با یه sqlDataSource پر میکنم. تو این لیست، فهرست محصولاتم رو قرار دادم. من میخوام وقتی کاربری یه آیتم از این DDL رو انتخاب کرد و اونو به گرید اضافه کرد، اون آیتم از فهرست DropDownList حذف شه. من کد مربوط به حذف آیتم رو تو دکمه Add نوشتم و حذف هم میکنه اینو با Debauger تست کردم. اما وقتی پیج دوباره لود میشه دوباره همون آیتمهای اولیه تو DDL لود میشن. و انگار هیچ حذفی صورت نگرفته.
اگه میشه یه راهنمایی کنین.
ممنون

nava_2012
شنبه 03 فروردین 1392, 00:19 صبح
سلام.اگر از دستورات sql برای حذف آیتم های ddl استفاده کنید به جواب میرسید.موفق باشید.
نوا از شرکت گوگل واقع در مونیخ آلمان.(برنامه نویسی شروع کردم اما کارم یک چیز دیگست)

saeed31641
شنبه 03 فروردین 1392, 08:14 صبح
دوست عزیز سوالاتون درست بپرسین تا به جواب برسین .ما از کجا بدونین شما پشت سیتمون چه برنامه ای نوشتی و چیکار کردین . حتما شاید حذف نمیشه یا ممکن تو حافظه کش باشه دوباره نشون میده درستی حذفی که نوشتی برو تو میحط اس کیو ال اجرا کن ببین درست نشون میده البته اگه از بانک میخونه.کدهاتون بزارین اگه میتونید یه سمپل بزارین