PDA

View Full Version : در مورد Replication یا backup/restore

m7802z
یک شنبه 23 بهمن 1384, 17:43 عصر
من یک DTS درست کردم می خوام فقط تغییرات ذخیره بشه تو بانک نه همه بانک از اول چیکار کنم لطفا اگه می تونید کمکم کنید دو روش بالا رو بهم گفتن ولی نمی دونم چه جوری ؟ یک پست زدم که به علت عنوان نامناسب حذف شد نمیدونم کسی جواب داده بود یا نه اگه کسی جواب داده دوباره لطف کنه بگه ممنون میشم .

AminSobati
یک شنبه 23 بهمن 1384, 23:22 عصر
DTS برای ذخیره تغییرات نیست، برای Backup گیری هم نیست (اشتباه رایج!). تنها Replication تغییرات رو کنترل/منتقل میکنه.

m7802z
دوشنبه 24 بهمن 1384, 07:41 صبح
راستش من با DTS چیزی رو ذخیره نکردم بلکه یک بانک با فرمت txt رو توش IMPORT کردم منتها بانک TXT دائم در حال refresh شدنه می خوام بانک من هم تغییرات اونو اعمال کنه منظورم دقیقا اینه اگر راهی داره ممنون میشم کمکم کنید

AminSobati
دوشنبه 24 بهمن 1384, 08:43 صبح
یعنی تغییراتی که توسط دیگران روی Text File ایجاد میشه رو بدست بیارین و وارد SQL Server کنین؟ نه SQL Server امکانی برای این کار نداره

rohollahmahmoodiany
سه شنبه 01 فروردین 1385, 13:42 عصر
DTS برای ذخیره تغییرات نیست، برای Backup گیری هم نیست (اشتباه رایج!). تنها Replication تغییرات رو کنترل/منتقل میکنه.
اگه میشه بفرمایید از چه امکاناتی برای back up گیری انهم به طور خودکار در زمانهای مشخص میتوان استفاده کرد؟

AminSobati
سه شنبه 01 فروردین 1385, 19:15 عصر
دستور BACKUP DATABASE و BACKUP LOG
البته روی دیتابیس وقتی Right Click کنین، امکان Backup گیری از طریق Enterprise Manager هم خواهید داشت.
برای زمان بندی، باید Job بسازید