PDA

View Full Version : خروجی تبلت

nassim0
سه شنبه 01 اسفند 1391, 05:17 صبح
سلام دوستان من یک برنامه WindowsApplication نوشتم اما الان نیاز دارم اونو روی تبلت اجرا کنم . ممکنه راهنمایی کنید چطور می تونم از برناممتوی asp.net خروجی تبلت بگیرم .

mRizvandi
سه شنبه 01 اسفند 1391, 14:55 عصر
راستش من متوجه نشدم، شما برنامه Windows Application نوشتی بعد ارتباطش با ASP.NET رو متوجه نشدم که بخوای ازش خروجی بگیری!
اما اگر منظورت اینه که یک Web Application داری، من به شخصه برای نسخه های موبایل، Masterpage مجزایی می سازم و پیجهای مشترک رو هم از UserControl استفاده میکنم تا کمترین میزان تغییرات رو داشته باشم.
شما می تونی برای نسخه Tablet یک مسترپیج مجزا بسازی با Scale دادن به پیجت با تگ View Port
امیدوارم که درست متوجه شده باشم

nassim0
سه شنبه 01 اسفند 1391, 20:50 عصر
فكر كنم خيلي بد توضيح دادم . من يك برنامه موبوط به مغازه هاي كاغذ ديواري نوشتم كه قابليت نصب روي ويندوز رو داره . حالا مشتري ميخواد اونو تو تبلت اجرا كنه . نمي دونم بايد چكار كنم

AmirGhasemi
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 13:40 عصر
سلام
ببينييد اولش بايد ببينيد تبلت طرف چه مدليه تا متوجه شويد كه چه سيستم عاملي روش نصب مي شود!؟؟؟
اگر سيستم عامل اندرويد بود كه خب بايد نسخه اي از نرم افزار خودتون را براي اندرويد بازنويسي كنيد!! يعني خودش يك پروژه جديد!!1 iOS هم همين طور
اما اگر تبلت شخص، ويندوزي بود خوب شما يك SDK Windows Phone‌نصب كنيد توي آن راهنما هم داره
به سايت مايكروسافت مراجعه كنيد Windows Phone SDK for C# را جستجو كنيد