PDA

View Full Version : مدت زمان معتبر بودن کدهای کپچا (Captcha)

pooria2c
سه شنبه 01 اسفند 1391, 16:33 عصر
با سلام خدمت برنامه نویسان عزیز
آقا من یه مشکلی توی استفاده از MSCaptcha دارم اگه میشه من و راهنمایی کنید.

مدت معتبر بودن این کنترل های 4 دقیقه است چه طوری می تونم مدت اون و افزایش بدم مثلاً تا 30 دقیقه.

منظور دقیق تر :

من یه فرم ثبت نام دارم که حداقل فیلد هایی که باید پر کنند 20 تا هست، که باید برای پر کردن فیلدها فکر کنند پس مدت زمان زیادی رو طول می کشه که فیلدها تکمیل بشه، ولی اینطوری که معلومه این کنترل فقط می تونه تا 4 دقیقه معتبر باشه پس می خواستم بدونم چه طوری میشه مدت زمان و اون اضافه کرد.
اگه راحلی دارید و یا سورسی دارید که بذارید ممنون می شم.
قبل از هر چیز متشکرم از کمکتون :تشویق:

meisam3322
سه شنبه 01 اسفند 1391, 18:43 عصر
دوست عزیز این MyCaptcha آیا کنترل آماده برای کپچا هست ؟ چرا خودتون یه کپچا نمی نویسین ؟

r_s1389@yahoo.com
سه شنبه 01 اسفند 1391, 19:31 عصر
والله من خودم کد کپچا رو می نویسم اما نمیدونم مدت اعتبار هم داره ولی فکر کنم شما خودتون نمی نویسد در کل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooria2c
سه شنبه 01 اسفند 1391, 21:08 عصر
والله من خودم کد کپچا رو می نویسم اما نمیدونم مدت اعتبار هم داره ولی فکر کنم شما خودتون نمی نویسد در کل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نخیر دوست عزیز این یک کامپوننت هست که واسه راحتی کاره توی نت یه سرچ بزنی حتماً پیداش می کنی، برای مثال یه نمونه کوچیک بخواهیم بنویسم که فقط چک کنه کد کپچا درسته یا خیر.
صفحه فرمی که کپچا هست 4 دقیقه صبر کنید، بعد کد کپچا تونو تست کنید، می بینید که می گه کدی که وارد کردید اشتباه است.
می خواستم بدونم میشه این مدت زمان و بالا برد. مثلاً 4 دقیقه رو به 30 دقیقه افزایش دهیم.

با تشکر

pooria2c
سه شنبه 01 اسفند 1391, 21:10 عصر
دوست عزیز این MyCaptcha آیا کنترل آماده برای کپچا هست ؟ چرا خودتون یه کپچا نمی نویسین ؟

سلام
بله کامپوننت آماده هست، توی این سایت هم یه سرچ بزنی درموردش چیزهای زیادی پیدا می کنی!!

r_s1389@yahoo.com
سه شنبه 01 اسفند 1391, 21:36 عصر
شما اگه یک سرچ تو سایت بزنی میتونی یک فیلم برای درست کردن کپجا پیدا کنی

sendelbor
سه شنبه 01 اسفند 1391, 21:48 عصر
خوب از تایمر استفاده کن

pooria2c
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 11:07 صبح
شما اگه یک سرچ تو سایت بزنی میتونی یک فیلم برای درست کردن کپجا پیدا کنی

دوست عزیز خیلی ببخشید اینطوری صحبت می کنم ولی فکر کنم شما اصلاً منظور بنده رو متوجه نمیشید،
برادر من برنامه نویس هستم و کد این کار رو دارم،
دارم می گم کسی که از این کامپوننت استفاده کرده می تونه من و راهنمایی کنه که مدت timeout رو افزایش بدم فقط همین، از طرز صحبت کردن شما هم اصلاً خوشم نیومد (ادعای الکی) وقتی توی این تالار سوالی مطرح میشه سعی کنید که مشکل رو حل کنید نه اینکه با ادعای الکی بخوایید طرف مقابل رو مسخره کنید.

لطفاً دیگه ادامه ندید..

نیازی هم به فیلم نیست چون کدش رو دارم.

// create bmp object and graphics
Bitmap objBMP = new System.Drawing.Bitmap(40, 20);
Graphics objGraphics = System.Drawing.Graphics.FromImage(objBMP);
objGraphics.Clear(Color.DimGray);
objGraphics.TextRenderingHint = System.Drawing.Text.TextRenderingHint.AntiAlias;

// define font
Font objFont = new Font("Arial", 11, FontStyle.Bold);

// building random string
string randomStr = "";
Random autoRand = new Random();
randomStr = Convert.ToString(autoRand.Next(100, 999));

// add string to session for check later
Session.Add("randomStr", randomStr);

// writing text
objGraphics.DrawString(randomStr, objFont, Brushes.White, 6, 3);

// setting type image and return that
Response.ContentType = "image/GIF";
objBMP.Save(Response.OutputStream, System.Drawing.Imaging.ImageFormat.Gif);

// free resource
objFont.Dispose();
objGraphics.Dispose();
objBMP.Dispose();

pooria2c
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 11:10 صبح
خوب از تایمر استفاده کن

مرسی از پاسختون بله به این فکر کردم ولی شما فکر کنید که هر 4 دقیقه یکبار کپچا خودش و رفرش کنه (با استفاده از Tmer)!!!!

ولی حالا اگر کاربر در حال پر کردن فیلد کپچا باشه و کپچا رفرش بشه، یه مقداری ناخوش آینده

در هر حال متشکرم