PDA

View Full Version : سوال: سوال راجع به drag and drop با استفاده از html5 و jquery

winarman
سه شنبه 01 اسفند 1391, 18:41 عصر
درود

بنده این فایل های html5 و jquery آماده کردم برای drag and drop to upload the files

با استفاده از این میتونیم به آپلودسنتر یک قابلیت اضافه کنیم که با drag and drop فایل ها رو به راحتی آپلود کنیم

لینک دانلود: لینک توسط استارتر تاپیک حذف شد

حالا مشکل اینجاست که :

1- فقط قابلیت آپلود عکس رو داره که البته از داخل فایل ها میشه ویرایش کرد و سایر فرمت ها رو اضافه کرد

مشکل اصلی - بعد از تمام شدن آپلود لینک فایل آپلود شده رو نشون نمیده

حالا سوال اینجاست که آیا کسی میتونه این فایل ها رو ویرایش و طوری کد نویسی پایانی رو انجام بده که بعد از پایان آپلود لینک فایل آپلود شده رو نشون بده؟ و همچنین سایر فرمت ها رو برای آپلود شدن درش قرار بده؟

با سپاس

plague
سه شنبه 01 اسفند 1391, 19:26 عصر
من کد رو ندیدم ولی میخای ویرایش کنی
یه فانکشن داره که بعد از اتمام اجرا فراخانی میشه توی اون تعریف کن که لینک دانلود رو یجایی از صفحه به نمایش در بیاره
در مورد فرمت هم فرمت عکس رو سرچ کن تو صفحه بقیه فرمت ها رو اونجا اضافه کن

winarman
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 05:02 صبح
@plague (http://barnamenevis.org/member.php?123420-plague) عزیز بنده راه حل خوساتم نه حدسیات و تئوری

راجع فرمت تصاویر هم باید دو فایل جی کوئری موجود ویرایش بشه و هم فایل post_file.php

راجع به اینکه فرمودید کد رو ندیدم دانلود اون فایل 20 کیلوبایتی 10 ثانیه هم زمان نمیبره

در مورد لینک بعد از آپلود هم مانند فرمت فایل ها هم باید جی کوئری ها ویرایش بشن و هم post_file.php

در کل تنکس

خودم روش کار کردم و کاملش کردم
بدرود