PDA

View Full Version : طراحی یک فرم نیمه حرفه ای و پرینت ان

mohammad2407
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 11:16 صبح
سلام دوستان عزیز خسته نباشید من یک فرم اداری دارم که باید طراحی بشه این فرم یک مقدار حرفه ای هست یعنی باید از متن زیاد استفاده کنم و دارای ظاهر زیبایی هم هست ودر آخر بر روی یک برگه A4 به همراه اطلاعاتی که از بانک اطلاعاتی میگیره چاپ میشه

چه ابزاری پشنهاد میدد که هم ساده باشه و هم حرفه ای

از چند نفر که پرسیدم گفتن کریستال من زیاد با کریستال کار نکردم . حالا نظر شما چیه ؟

veniz2008
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 11:42 صبح
از چند نفر که پرسیدم گفتن کریستال من زیاد با کریستال کار نکردم . حالا نظر شما چیه ؟
توصیه من استفاده از استیمول سافت هست. من هم با کریستال کار کردم (خاک تو سرش کنن با اون محیط کاربر پسندش!) و هم با استیمول. استیمول یه چیز دیگست. محیط راحت تری برای کار کردن داره، نسبت به کریستال سبک تره و زودتر اجرا میشه (این واسه فرم های سنگین خیلی میتونه مهم باشه) و اگه dll هاش رو به پروژه اضافه کنی دیگه نیازی به نصب استیمول روی سیستم مقصد هم نیست. بهترین نمودارها رو میتونی به سادگی باهاش پیاده سازی کنی. حجم فایلشم اگه بخوای دانلود کنی خیلی کمتر از کریستال هست.
موفق باشی

mohammad2407
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 11:57 صبح
خب باشه میشه نرم افزار و DLL ها رو با لینک دانلود برام قرار بدید

veniz2008
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 12:14 عصر
خب باشه میشه نرم افزار و DLL ها رو با لینک دانلود برام قرار بدید
آخرین نسخه استیمول 2012 هست که شخصا استفاده نمیکنم(از کامل بودن کرکش هنوز مطمئن نیستم). من خودم از نسخه 2011 استفاده میکنم. یه فایل setup هست که بصورت کامل هست و هیچ نیازی به کرک هم ندارید. میتونید از وبلاگ آقای فخرآوری به آدرس زیر دانلود کنید:
http://www.fakhravary.blogfa.com/post-9.aspx
موفق باشی دوست عزیز.

mohammad2407
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 15:34 عصر
راستی اگر من با این نرم افزار گزارشگیری کنم دیگه نیازی نیست روی کامپیوتر استفاده کننده نصب بشه ؟؟

یه کاری باید کنم که دیگه نیازی نباشه

veniz2008
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 16:10 عصر
راستی اگر من با این نرم افزار گزارشگیری کنم دیگه نیازی نیست روی کامپیوتر استفاده کننده نصب بشه ؟؟

یه کاری باید کنم که دیگه نیازی نباشه
موقعیکه روی سیستم خودتون، استیمول رو به پروژه اضافه میکنید بصورت خودکار چندتا dll به قسمت solution پروژه اضافه میشه. روی هر کدوم از اون فایل های dll راست کلیک کنید و properties رو بزنید. در قسمت خصوصیات یک گزینه با نام local copy هست که باید true بشه. بعد از این کار برنامه رو اجرا کنید و یه بار گزارشتون رو اجرا کنید تا dll ها به پروژتون اضافه بشن.
موفق باشی.