PDA

View Full Version : سوال: طریقه فرستادن محتوای گرید ویو به چاپ پس از عملیات فیلتر روی گرید ویو ؟؟؟؟؟؟؟؟

ali1112
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 18:46 عصر
سلام دوستان گرامی.

برنامه ای باform application نوشتم توی یه قسمتش عملیات فیلتر کردن اطلاعات رو روی Grid veiw انجام دادم(مثلا اگر ب تایپ کردم تمام داده هایی که اولین حرفشون ب باشه توی گرید ویو لیست بشه) ،میخوام زمانی که عملیات فیلتر روی گرید ویو انجام شد(نتیجه فیلتر ممکنه یک سطر باشه یا چند سطر)

اونوقت که هرچه داخل گرید ویو آمد چاپ کنم،یعنی میخوام فقط از داده های خود گرید ویو چاپ گرفته بشه.

چطوری این محتوای گرید ویو بعد از فیلتر رو میتونم برداشته و چاپ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:خجالت:

دوستان لطفا کمکم کنید.خیلی واجبه

با تشکر

veniz2008
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 22:06 عصر
سلام.
اگه منظورتون اینه که خود گرید رو نمیخوای چاپ کنی بایستی از ابزار گزارش گیری استفاده کنی. بعد از فیلتر کردن، یه حلقه for به تعداد سطرهای گرید ایجاد کنید و درون حلقه، رکوردها (یا فیلدهای مورد نظرتون) رو درون یه دیتاتیبل بریزید و دیتاتیبل رو به گزارشتون بفرستید.
موفق باشید.

ali1112
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 22:21 عصر
سلام.
اگه منظورتون اینه که خود گرید رو نمیخوای چاپ کنی بایستی از ابزار گزارش گیری استفاده کنی. بعد از فیلتر کردن، یه حلقه for به تعداد سطرهای گرید ایجاد کنید و درون حلقه، رکوردها (یا فیلدهای مورد نظرتون) رو درون یه دیتاتیبل بریزید و دیتاتیبل رو به گزارشتون بفرستید.
موفق باشید.

خیلی ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیزم
ولی اگه وقت دارید و براتون مقدوره لطفا یک تکه کد میذارید؟؟؟:خجالت:
منظورتونو متوجه شدم اما تو گزارشگیری با تخصیص دادن اون داده های گرید ویو مشکل دارم:افسرده: