PDA

View Full Version : سوال: سوالات مبتدی (درباره ی هاست و نصب اسکریپت )

orache
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 23:37 عصر
سلام خدمت همه من یه چند تا سوال داشتم در مورد هاست و ساخت وب سایت
من زبان برنامه نویسی html و هیچ زبان دیگه ای که برای وب باشه رو بلد نیستم ولی میخام چگونگی ساخت وبسایت و نصب اسکریپت توش رو بلد باشم
.
برای مثال چجوری میتونم یک اسکریپت رو توش نصب کنم و تغییر بدم مثلا فرض کنید یک فروم ساختم چجوری میتونم یک بخش بهش اضافه کنم و...
.
سوال دیگم این بود در مورد نرم افزار filezilla 4 تا گزینه وجود داره برای انکه بتونیم به سایتمون دست رسی داشته باشیم ولی من اصلا نمیدونم چی باید وارد کنم نام کاربری یعنی چی .. نام هاست یعنی چی نام هاست خودم یا نه سایت اصلی پسورد منظورش کدوم پسورده چه چیزایی رو باید درون اینها وارد کنم من تو سایت xzn هاست گرفتم
ممنون

saeedtrb
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 08:12 صبح
دست عزيز شما براي دسترسي به فايل و اطلاعات درون هاست بايد يا از طريق فايل منيجز خود هاست اقدام كنيد كه در اين صورت نياز به نام سرور و نام كاربري و رمز نيست ولي در صورتي كه از يكي از نرم افزارهاي ftp(دسترسي به فايل هاي هاست) استفاده مي كنيد نياز به دادن نام سرور و نام كاربري و رمز داريد كه معمولا اين اطلاعات همراه ايميلي كه براي شما ارسال شده است اومده اگر نبود منو كناري كنترل پنل شما وجود دارد كه نام سرور معمولا يه ftp داره و معمولا رمز هم همون هست كه براي ورود به كنترل پنل تون استفاده مي كنيد اگر وجود نداشت شما مي توانيد با دادن نام كاربري و رمز يك اكانت ftp داخل كنترل پنل خودتون درست كنيد و اطلاعاتشو بر روي نرم افزار ftp ست كنيد

orache
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 14:51 عصر
نه هرکاری میکنم نمیشه ببین من تو xzn ثبت نام کردم ایمیلم amir1375.6@live.com رمزم هم ******** یک رمز 8 رقمی بعد یک پنل جدید یا همون سایت ساختم به اسم orache یعنی خود سایت orache.xzn.ir خوب رمز هم همون رمز قبلیه الان من تو نرم افزار filezilla چی باید وارد کنم
host تو این چی باید بذارم
user یا usernam تو این چی بذارم
passworld پسورد خودمو باید بذارم ؟؟
کمکم کنید ممنون

saeedtrb
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 17:49 عصر
دوست عزيز شما مي بايست ابتدا در قسمت Files گزينه FTP Accounts رو انتخاب كنيد بعد از ورود اگه اكانت داشته باشيد كه در قسمت List of Active FTP Accounts صفحه مشخصات اكانت ftp نمايش داده مي شه اگه نداشته باشيد مي بايست يك اكانت جديد بسازيد در قسمت Create a New FTP Account بهد از ساخت اكانت جديد Hostname برابر با host و نام كاربري و رمز عبور نيز در آنجا نوشته شده است

orache
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 18:09 عصر
مرسی راست میگید هنوز اکانت نساختم بعدا این یعنی چی Quota (MB):
باید خالی بذارمش یا نه راستی فولدر هم گذاشته روبه روی orache-shop.xzn.ir ولی من نمیخام داخل جایی بره میخام تو همین صفحه ی اول باشه

orache
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 18:19 عصر
اها فهمیدم هردوشونو پر کردم
مرسی

saeedtrb
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 18:49 عصر
Quota (MB) به معني ميزان دسترسي اين اكانت به حافظه اصلي تون
اون فقط يه شاخه ايجاد مي كنه براي دسترسي تون مهم نيست شما كافيه فايل هاي خودتون رو داخل پوشه رئت يا همان فولدر public_html آپلود کنيد