PDA

View Full Version : حرفه ای: تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه.نیاز به راهنمایی

ghiravani
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 13:53 عصر
با سلام خدمت همه دوستان برنامه نویس

تصمیم دارم یک فروشگاه اینترنتی راه بندازم.
خودم میتونم یک فروشگاه رو بطور کامل برنامه نویسی کنم.اما الان برای تست ، اسکریپت پرستا شاپ رو هم روی لوکال نصب کردم.
به نظرشما برای ادامه کار و ... به نظرتون خودم سیستم فروشگاهی برای خودم بنویسم (از نظر امنیت ، انعطاف پذیری و ...) یا از سیستم پرستاشاپ استفاده کنم؟؟
چون هرچی باشه پرستا شاپ خیلی کامل هست.اما توی سرعت لود و ... میلنگه.از طرفی بدلیل همون خیلی خیلی کامل بودن توی کار کردن بعضی قسمتا گیج کننده هست.(برای آموزشش به دیگران زمان باید گذاشت)
اگه خودم سیستم رو بنویسم، فقط قسمتایی رو قرار میدم که مورد نیاز هست و از طرفی، راحت تر میشه قالب طراحی کرد و ...

از نظر امنیت و ... برای سیستم های پرداخت آنلاین و ... میشه به افزونه های پرستا شاپ و خود پرستا شاپ اعتماد کرد؟

ممنون

omid_student
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 18:01 عصر
سلام
به نظر من خودتون طراحی کنید بهتره
اصلا نمیشه به چنین سیستم هایی اطمینان کرد
یکی از مزایای طراحی به وسیله خودتون اینه که میتونید عیب هاشو پیدا کنید راحتر مشکلشو پیدا کنی
تازه برای برای استفاده از پرداخت آنلاین میتونی به سایت قابل اطمینان زرین پال استفاده کنی که همه بانک ها رو قبول میکنه و ثبت نامش خیلی راحته امنیتش هم خیلی بالاست کد هم میده
نظر کلی من اینه که فقط باید از کد ها و سیستم های دیگه یاد بگیریم و مسیر خودمونو بهتر کنیم
بلاخره باید از یه جایی شروع کرد

ghiravani
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 19:04 عصر
سلام
به نظر من خودتون طراحی کنید بهتره
اصلا نمیشه به چنین سیستم هایی اطمینان کرد
یکی از مزایای طراحی به وسیله خودتون اینه که میتونید عیب هاشو پیدا کنید راحتر مشکلشو پیدا کنی
تازه برای برای استفاده از پرداخت آنلاین میتونی به سایت قابل اطمینان زرین پال استفاده کنی که همه بانک ها رو قبول میکنه و ثبت نامش خیلی راحته امنیتش هم خیلی بالاست کد هم میده
نظر کلی من اینه که فقط باید از کد ها و سیستم های دیگه یاد بگیریم و مسیر خودمونو بهتر کنیم
بلاخره باید از یه جایی شروع کرد

سلام
ممنونم از پاسختون
نظر خودمم اینه که خودم سیستم رو بنویسم. اما بیشتر نگرانیم برای ساخت درگاه پرداخت آنلاین هست. چون قبل از درخواست درگاه از بانک، امکان اینکه بخوام یه درگاه تست بسازم نیست و اول باید مراحل اداری انجام بشه و ... .
مشکل زرین پال هم درصدی هست که میگیره که برای کار ما که فروش قطعات رایانه هست این درصده برابر تمام سود ماست :(
البته پرستا شاپ این مشکلاتو نداره و درگاه آماده بانک ملت رو داره.اما مشکلات خاص خودشو داره که یکیش اینه که تا زمانی که بخوای سیستم رو مطابق میلت در بیاری زمان زیادی ازت گرفته شده

ممنون

shahriyar3
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 19:13 عصر
سلام
ممنونم از پاسختون
نظر خودمم اینه که خودم سیستم رو بنویسم. اما بیشتر نگرانیم برای ساخت درگاه پرداخت آنلاین هست. چون قبل از درخواست درگاه از بانک، امکان اینکه بخوام یه درگاه تست بسازم نیست و اول باید مراحل اداری انجام بشه و ... .
مشکل زرین پال هم درصدی هست که میگیره که برای کار ما که فروش قطعات رایانه هست این درصده برابر تمام سود ماست :(
البته پرستا شاپ این مشکلاتو نداره و درگاه آماده بانک ملت رو داره.اما مشکلات خاص خودشو داره که یکیش اینه که تا زمانی که بخوای سیستم رو مطابق میلت در بیاری زمان زیادی ازت گرفته شده

ممنون
درگاه بانک نوشتن که کاری نداره فکر کنم آسون ترین قسمت cms فروشگاه شما همین درگاه بانک باشه

کار اداری و که انجام بدین مدارک و تحویل بدین لوگوی نماد الکترونیکی هم بگیرید بانک به شما یک اکانت تست میده میتونید تست کنید
با بانک ملت کار نکردم ولی فکر کنم تو وب سرویسی که میدن یک گزینه هست تست اگر مساوی true بزارید هر بار درخواستی که ارسال بشه پاسخ از طرف بانک یه چیزی شبیه این باشه "سیستم پرداخت الکترونیکی شما با موفقیت ثبت شد"
اگر هم مساوی false قرار بدید فرم انتقال وجه ظاهر میشه