PDA

View Full Version : سوال: A Mysql connection could not be made.

PersiaN021
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 21:12 عصر
با سلام دوستان.
یک dedicateداریم ک توی ایران هست و روش mysql ران هست ک ۱۰ تا دیتابیس داره ، و دیتابیس website ما هم روی وی‌پی‌اس هست.
عرضم به حضور شما ک website ما hostesh توی یه کشور دیگه با یه آی‌پی دیگه هست.website رو ک نصب کردم ، میگه مشکله کانکت شدن به mysql رو داره
A Mysql connection could not be made.
به عبارتی دیگر ، ددیکیت من اجازه نمیده ک به mysqliکه روش ران هست از بیرون کانکت شد !
کسی‌ می‌تونه کمکم کنه ؟
ویندوز سرور ۲۰۰۸

mehran_gh
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 21:43 عصر
اینطور که من متوجه شدم فایل های وبسایت شما روی یک سرور هست و دیتابیس روی یک سرور دیگه
در تنظیمات مربوط به اتصال دیتابیس باید آی پی و یوزر و پسورد دیتابیس سرور مقابل داده بشه و همچنین امکان اتصال به صورت ریموت هم روی سرور دوم فعال کنید،
اگر Phpmyadmin روی سرور مقابل دارید، یک یوزر جدید بسازید و در قسمت ساخت یوزر، host رو آی پی مربوط به سرور دیگه که فایل ها روش هست رو بدین و امکان دسترسی به دیتابیس موردنظر رو هم بدید به این یوزر.

PersiaN021
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 23:40 عصر
جناب بنده تو navicatیوزرنیم آی‌پی و پسورد هاست ک websiteروش هست دادم . اما نشد .. همچنان errorاتصال به mysql( اتصال به ددیکیت ) میده
به عبارتی ۱ یوزر ساختم با یوزرنیم پسورد و آی‌پی هاست
۱ یوزر دیگه ساختم با آی‌پی یوزرنیم و پسورد dedicateدر mysqlددیکیت

فایل‌ها روی هاست هست و دیتابیس‌ها توی ددیکیت . بنده نتونستم این وبسایت ... رو به این دیتابیس‌های که در ددیکیت هستن کانکت کنن ! مشکل اینه !
بنده هیچ دیتابیس‌ای در mysqlهاست وبسایت ندارم.همش توی ددیکیت هست

PersiaN021
جمعه 04 اسفند 1391, 02:32 صبح
احتمال داره پورت‌ها باعث چنین مشکلی‌ بشه ؟
chon zamp download kardam va nasb kardam ru dedicate website ro biaram bala , error access dad !