PDA

View Full Version : ورود و خروج

alizadeh.6725
یک شنبه 06 اسفند 1391, 07:09 صبح
به نام خدا
سلام

من دو تا فرم دارم به نام f_main_persone و f_main_hozor قصد دارم ساعت ورود و خروج کارکنان ثبت کنم تو فرم حضور می خوام تو فرم اولی یه کلید طراحی کنم که وقتی می زنم بره تو فرم حضور و فقط اسم کارمندی که الان تو فرم پرسنل دیده می شه رو نشون بده بعد من ساعت ورود و خروج ثبت کنم.
بعدش تو فرم پرسنل یه تکس باکس دارم به نام اخرین حضور این کارمند اخرین باری که ساعت ورود بیاد اونجا بنویسه......(فکر کنم انشام خیلی ضعیفه)

mahdytaherian
یک شنبه 06 اسفند 1391, 22:37 عصر
با سلام نمونه برنامه تان را بگذاريد تا اصلاح شود

alizadeh.6725
دوشنبه 07 اسفند 1391, 08:51 صبح
فقط من با 2007 نمونه براتون فرستادم اگه امکان داره بعد از اصلاح 2003 بفرستین چون 2007 زیاد بلد نیستم

iebu12
دوشنبه 07 اسفند 1391, 09:46 صبح
با سلام
چرا فرم حضور رو زیر فرم نمی کنید؟
ببینید فایل پیوست بدردتون می خوره؟

alizadeh.6725
دوشنبه 07 اسفند 1391, 10:40 صبح
نمونه ای که شما برای من گذاشتین از سابفورم استفاده کردین ولی با عرض شرمندگی این به کار من نمیاد چون برنامه من یه برنامه پرسنلی کامله که شامله خیلی از موارد و من اصلاً اولاً جایی برای سابفروم تو فرم ندارم دوماً ورود خروج یه مورد که باید تو یه فرم دیگه ثبت بشه موارد دیگه ایم هم دارم که می خوام تو فرم دیگه ثبت کنم.مثلاً مشخصات فرزندان.--مشخصات تکمیلی و....

padide55
دوشنبه 07 اسفند 1391, 20:16 عصر
چرا ای دی رو اتو نامبر کردید؟
ضمنا بایستی از ریلیشن شیپ استفاده کنید
ای دی رو ارتباط به هم بدید
تیبل ساعت باید یک فیلد جدید برای اتو نامبر بگذارید
ای دی باید مستقل و بصورت عددی تعریف کنید

alizadeh.6725
سه شنبه 08 اسفند 1391, 07:01 صبح
نواقص برطرف کردم تو جدول به هم ارتباط دادم فقط نمی دونم چطوری وقتی تو فرم main_f_personel کلید حضور و غیاب زدم دیگه تو فرم حضور و غیاب زدم دیگه شماره کارمندی رو نزنم .در واقع یه جوری به فرم یاب حضور و غیاب بفهمونم من الان می خوام ساعت ورود و خروج کارمندی رو انجام بدم که اسمش تو فرم پرسنل هست.(نمی دونم متوجه شدین یا نه).
راستی چه طوری اخرین حضور فرد تو فرم پرسنل نشون بدم.

alizadeh.6725
سه شنبه 08 اسفند 1391, 18:33 عصر
اساتید یه نظر به ما هم کنید..............................

padide55
سه شنبه 08 اسفند 1391, 19:59 عصر
سلام
باید یه کوئری درست کنید و فرمتون به کوئری مربوط باشه تا داده ها رو طبق کوئری لود کنه
بعدشم کوئری باید شماره کارمندی رو از فرم پرسنل بگیره
ضمنا میتونید این کد رو داخل control source فیلد تون بگذارید تا داده رو از اون بگیره

=Forms![main_f_personel]![ID]

padide55
سه شنبه 08 اسفند 1391, 20:00 عصر
توی کوئری هم تو قسمت criteria مربوط به id همین کد رو بگذارید تا فقط همون شماره پرسنل رو باز کنه

mahdytaherian
سه شنبه 08 اسفند 1391, 23:33 عصر
با سلام
ببخشيد كه دير جواب دادم در اين مبحث ممكن است نظرات متفاوتي ارائه شود ، در هر حال من نيز نمونه خودم را ميگذارم شايد به جواب سوال شما نزديك باشد موفق باشيد

alizadeh.6725
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 07:29 صبح
با تشکر از همه شما که جواب ما رو دادین فقط
در جواب پست 9باید بگم اگه من از دستور =Forms![main_f_personel]![ID] داخل کنترل سورس استفاده کنم دقیقاً مشکل حل می شه ولی یه مشکل دیگه به وجود میاد اونم اینه که من اگه تو کنترل سورس اینه بنویسم دیگه جایی تو فرم وجود ندارد که کنترل سورس تعریف کنم یعنی تیبل اصلی id خالی همیشه ایا این مشکل قابل حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
در جواب پست 10 باید بگم اگه از این دستور استفاده کنم id فرم بصورت خودکار تو فرم نمی یاد بلکه id همه را فیلتر می کنه فقط یه دونه می میمونه اونم id توی فرمه که بازم کاربر باید انتخابش کنه ایا این مشکل قابل حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در جواب پست 11 باید بگم که جوابشون کامل همون چیزی که من تو ذهنم بود .............. و از شون خیلی خیلی ممنونم...:تشویق: