PDA

View Full Version : ارسال پیام کوتاه با دلفی sms

mrt2081
دوشنبه 24 بهمن 1384, 17:05 عصر
سلام

من برای اینکار کامپوننت هایی مثل oxygenو kylix sms را دیدم و نصب کردم و درست هم کار می کند و مشکل سر trial بودن اونهاست.لطفا دوستانی که کامپوننتی در این زمینه سراغ دارند که به راحتی این کامپوننت ها باشد و نامحدود معرفی کند.در ضمن در صورت خرید در ایران تا 50 هزار تومن هم حاضرم هزینه کنم.خواهش می کنم طریقه کلی بیان نکنید تاپیک های مشابه را دیده ام.
با تشکر

بهمن بهار
چهارشنبه 26 بهمن 1384, 18:21 عصر
آیا این کامپوننتی که میفرمائید احتیاج به سخت افزار خاصی دارد؟
اگر به سخت افزار بخصوصی نیاز ندارد من هم مثل شما با همان شرایط خواهان این کامپوننت هستم.

m-khorsandi
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 07:58 صبح
از Async Pro استفاده کنید، در مورد این کامپوننت زیاد بحث شده، جستجو کنید.

mzjahromi
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 08:34 صبح
من برای اینکار کامپوننت هایی مثل oxygenو kylix sms را دیدم و نصب کردم و درست هم کار می کند و مشکل سر trial بودن اونهاست.لطفا دوستانی که کامپوننتی در این زمینه سراغ دارند که به راحتی این کامپوننت ها باشد و نامحدود معرفی کند.در ضمن در صورت خرید در ایران تا 50 هزار تومن هم حاضرم هزینه کنم.خواهش می کنم طریقه کلی بیان نکنید تاپیک های مشابه را دیده ام.
با تشکر
خودت شروع کن به نوشتن. من کمکت میکنم

benyaminrahimi
پنج شنبه 24 دی 1388, 20:32 عصر
سلام

با تشکر

شما هر کامپوننتي خواستي هر اسم با هر ورژني من ميتونم تهيه کتم

Vahid.Shatery
سه شنبه 11 اسفند 1388, 16:16 عصر
سلام
من سریال اصلی این کامپوننت را دارم .
تماس بگیرین یا به v_sh960@yahoo.com ایمیل بزنید .
با هم کنار می یائیم.