PDA

View Full Version : ارسال و دریافت اطلاعات به سایت

xrezax
یک شنبه 06 اسفند 1391, 15:32 عصر
سلام دوستان
من دارم یه برنامه می نویسم که می خوام به این سایت وصل بشه

http://ve.cbi.ir/TasReq.aspx

و اسم استانی که در قسمت ( استان محل سکونت ) وارد شده را به سایت بده و لیست بانک هارو در لیست باکس نشون بده.
هر کاری کردم نشد. ممنون میشم کمکی بکنید.
سورسو ضمیمه کردم

xrezax
دوشنبه 07 اسفند 1391, 10:47 صبح
دوستان کسی نمی تونه کمکی کنه ؟؟؟
خیلی مهمه برم .

rezankh
دوشنبه 07 اسفند 1391, 14:31 عصر
سلام دوست من
اولا از چه كنترلي براي اتصال استفاده مي‌كنيد؟
ثانيا شبيه به مشكل شما رو داشتم يعني با انتخاب كمبوي اول مقدار كمبوي دوم انتخاب مي‌شد و الي آخر( تا 6 كمبوي مربوط به هم). مشكل من رو آقاي محسن واژدي زحمت كشيدند و حل كردند. من هم سعي ميكنم تا آخر شب كدهايي كه ايشون برام نوشتن رو براتون بذارم ولي بايد بگم كه نتونستم مكانيزم عملشون رو كامل درك كنم. فقط ازشون با كنترل وب براوزر استفاده كردم. اميدوارم بدردتون بخوره.

rezankh
دوشنبه 07 اسفند 1391, 15:17 عصر
كدهايي كه آقاي واژدي براي من نوشته بودند رو براتون تو يك فرم خالي گذاشتم و نيز اون چيزي هم كه خودم فهميدم نوشتم ، فقط نتونستم از كدهاش در يك جاي ديگه بهره ببرم. اميدوارم كه كمكتون كنه.
با تشكر و اجازه از آقاي واژدي.

xrezax
دوشنبه 07 اسفند 1391, 16:12 عصر
مرسی از جواب خوبت. اما کارم راه نیوفتاد
برام فرقی نداره از چه کنترلی استفاده کنم. فقط اطلاعاتی که خواستمو بتونم از سایت بگیرم

SlowCode
دوشنبه 07 اسفند 1391, 18:20 عصر
سلام
روش کلی اینه که بیای گزینه مورد نظرت رو واسه اون لیست باکس انتخاب کنی بعد Node هایی که ایجاد میشن رو بدست بیاری. با این میتونی آیتم مورد نظرت رو انتخاب کنی:
Webbrowser1.document.getelementbyid("ctl00_ContentPlaceHolder1_ddlState").value="04"
مقدارش رو میتونی تو خود سایت نگاه کنی(باید با inspector مرورگرت پیداش کنی)
ولی من هرکاری کردم نتونستم اسم بانک ها رو بدست بیارم:متفکر:

xrezax
سه شنبه 08 اسفند 1391, 08:45 صبح
بله . خودم از همه روش ها استفاده کردم. حتی سورس صفحه رو هم گرفتم ولی باز بی فایده بود.
دوستان کسی چیزی به ذهنش نمیرسه

xrezax
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 08:53 صبح
کسی نظری نداری؟

xrezax
دوشنبه 21 اسفند 1391, 17:52 عصر
همچنان منتظر ......