PDA

View Full Version : نصب اتوماتیک فریم ورک قبل از نصب برنامه

milad.biroonvand
یک شنبه 06 اسفند 1391, 18:12 عصر
سلام

چطور میتونم کاری کنم که فریم ورک 4 رو قبل از نصب برنامه نصب کنم ؟ میخوام کاربر از نصب شدن این فریم ورک هم اطلاع نداشته باشه .
2- چطور windows installer رو قبل نصب نصب کنم .

میخواهیم فریم ورک رو در مسیر نصب برنامه بزارم .

farazjalili
یک شنبه 06 اسفند 1391, 18:43 عصر
سلام بستگی به تنظیمات ستاپ سازتون داره من که با خود vs 2010 , setup می سازم توی property مشخص می کنم که چه چیز هایی باید نصب باشند و به صورت اتوماتیک چک می کنه که اگه نصب باشه اون ها رو نصب می کنه

milad.biroonvand
یک شنبه 06 اسفند 1391, 20:21 عصر
سلام

با تشکر از جوابت ، منم با ست آپ ساز خود ویندوز بلدم ، با instal shield می خوام یادم نبود بگم .

JaVa
دوشنبه 21 اسفند 1391, 19:35 عصر
آیا راهی برای این مسئله وجود داره!؟

با تشکر

milad.biroonvand
دوشنبه 21 اسفند 1391, 20:30 عصر
سلام

ما هم منتظریم

nasrin55
سه شنبه 22 اسفند 1391, 11:09 صبح
از قسمت Redistributable که آیکون صورتی رنگ با یه فلش آبی داره می تونین استفاده کنین. از اون لیست، ورژنی از .net و windows installer رو که نیاز دارین، تیک بزنین خودش میره از اینترنت دانلود می کنه.

اگه از اینستال شیلد 2010 استفاده می کنین Redistributable در تب Installation Designer قرار داره ولی در ورژن های قدیمی تر در قسمت Project Assistant .

milad.biroonvand
سه شنبه 22 اسفند 1391, 14:28 عصر
منظورمون همون install shield هست و خصوصا میخوایم فریم ورک 4 رو از روی سی دی نصب کنه نه از اینترنت .

nasrin55
چهارشنبه 23 اسفند 1391, 08:39 صبح
خب رو سیستم شما دانلود میکنه. بعد از اینکه تمام پیش نیازها رو اضافه کردین، در تب Project Assistant در قسمت Build Installation گزینه ی CD-ROM را انتخاب کنید و Build Installation را کلیک کنین. اینجوری دیگه روی سیستم کاربر (مقصد) فکر نکنم چیزی دانلود کنه.