PDA

View Full Version : سوال: چگونگی کامپایل کتابخانه های اپن سورس برای code::blocks

moonDark
دوشنبه 07 اسفند 1391, 14:20 عصر
سلام خدمت دوستان
من چند سوال نسبتا پیچیده از شما دارم که همه در محیط ویندوز و فقط و فقط code::blocks(نه ویژوال یا هر چیز دیگه) با استفاده از mingw نه کامپایلرهای دیگه هستن :لبخندساده:
اول اینکه من چه طوری میتونم کتابخانه های مختلفو طوری کامپایل یا همون بیلد کنم که به صورت سرفایل و کتابخانه های استاتیک در بیان و ازشون بشه در کدبلاک استفاده کرد؟ (با mingw نه cygwin یا هر چیز دیگه)
دوم اینکه چه طوری میتونم از wxWdgets استفاده کنم؟ من خیلی گشتم و خیلی کارا رو انجام دادم ولی نمیشه داخل کد.ب. ازش استفاده کنم حتی راهنمای خود سایت wx و cb رو هم خوندم ولی جواب ندادن:گریه:
و سوم چه طوری FLTK رو برای کد.ب. کامپایل کنم؟ :لبخند:
خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید ولی یه لطف بزرگ کنید لینک سایت های دیگه رو ندید خودم کل گوگلو زیرو رو کردم اگه زحمتی نیست اینجا توضیح بدید به شدت ممنون میشم:لبخند::لبخند:

houshmand
سه شنبه 08 اسفند 1391, 19:22 عصر
برای استفاده از mingw چرا از نسخه ای که خود نویسنده کدبلاک همراه با این کمپایلر ارائه داده و تمام تنظیمات لازم را هم انجام داده استفاده نمی کنید؟
//////////////////////////

http://www.codeblocks.org/downloads/26
از این صفحه این
codeblocks-12.11mingw-setup.exe
را دانلود کن.

moonDark
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 14:35 عصر
ممنون نمیدونستم .. رفتم به زور و با این سرعت داغون اینترنت mingw رو کامل دان کردم جواب نداد!!!!!!!!!:کف:

راستی اگه امکانش هست لطف کنید بگید FLTK رو چه طوری با mingw در ویندوز واسه cb کامپایل کنم:لبخند: