PDA

View Full Version : مبتدی: ساختن فرم جستجو براي يك كوئري

Mahelt
سه شنبه 08 اسفند 1391, 12:28 عصر
در فايل اكسس من به فرمهايي نياز دارم كه براساس كومبوباكس مثلا با وارد كردن كد كتاب كليه اطلاعات ركوردهايي كه آن كد را دارند بصورت جدول (با تمام فيلدهايي كه در كوئري هست) بيايد. لطفا راهنمايي فرماييد

mahdytaherian
سه شنبه 08 اسفند 1391, 22:15 عصر
با سلام
نمونه شما اصلاح شد ببينيد مطابق خواسته شماست

Mahelt
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 10:48 صبح
باسلام و تشكر بسيار اما يك مشكلي وجود دارد من كوئري اوليه داوري كتاب و ساير كوئري‌ها را براي گزارش‌گيري نياز دارم و وقتي آنرا مجدد روي پايگاه جديد مي‌سازم عمل نمي‌كند. بعلاوه من جستجو در ساير كوئري‌ها و براساس ساير فيلدها را نيز احتياج دارم مثلا فيلد نام داور(Name of referee) عنوان فارسي، عنوان لاتين و موضوع. لطفا راهنمايي بفرماييد.باتشكر

Mahelt
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 11:11 صبح
با سلام
نمونه شما اصلاح شد ببينيد مطابق خواسته شماست

باسلام و تشكر بسيار اما يك مشكلي وجود دارد من كوئري اوليه داوري كتاب و ساير كوئري‌ها را براي گزارش‌گيري نياز دارم و وقتي آنرا مجدد روي پايگاه جديد مي‌سازم عمل نمي‌كند. بعلاوه من جستجو در ساير كوئري‌ها و براساس ساير فيلدها را نيز احتياج دارم مثلا فيلد نام داور(Name of referee) عنوان فارسي، عنوان لاتين و موضوع. لطفا راهنمايي بفرماييد.باتشكر

hasanr
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 13:55 عصر
سلام
توی همین سایت چندین نمونه برای اینکار وجود داره
از جستجوی پیشرفته استفاده کنید

wolfstander
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 17:56 عصر
سلام
اگه من بودم، یه کار خنده دار میکردم
اون هم به این ترتیب که با استفاده عملگر & یه فیلد درست میکردم و همه فیلدها رو توش میاوردم
بعدش اون رو میذاشتم بعنوان رکورد سورس یک عدد لیست باکس
یه تکست باکس میذاشتم بعنوان ورودی لیست باکس
در اونت تغییرش میذاشتم که هی لیست باکس رو تغییر بده
بعدش هم که طرف روی لیست باکس کلیک میکرد، میرفت مینشست روی فرمم
خنده داره
ولی عملیه
همه جستجوهاتم پوشش میده

padide55
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 18:40 عصر
فرمتونو درست کنید و به کوئری ربطش بدید . اونوقت هر وقت فرم اجرا بشه نتیجه مورد نظر رو میاره
اینجا رو نگاه کنید
http://www.kouhkanfamily.com/showthread.php?885-آموزش-کاربردی-اکسس-2010-از-مقدماتی-تا-پیشرفته-Access-2010&p=4575&viewfull=1#post4575

و اینجا
http://www.kouhkanfamily.com/showthread.php?885-آموزش-کاربردی-اکسس-2010-از-مقدماتی-تا-پیشرفته-Access-2010&p=4616&viewfull=1#post4616