PDA

View Full Version : ساختن گواهینامه در C#

mmojbo
سه شنبه 08 اسفند 1391, 17:44 عصر
با سلام به همه دوستان

یه سوالی دارم:
من میخوام گواهینامه (مدرک) پایان دوره برای آموزشگاه ایجاد کنم با استفاده از C#
میخواستم ببینم چه طوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
آیا کامپوننت هایی هستند که این کار رو انجام بدن؟

ممنون

samadblaj
سه شنبه 08 اسفند 1391, 21:06 عصر
سلام میتونید از ابزرا گزارش گیری استفاده کنید stimul soft رو دانلود و شروع کنید خیلی راحت میتونید نتیجه مورد نطر رو ایجاد کنید...

mmojbo
سه شنبه 08 اسفند 1391, 22:23 عصر
سلام میتونید از ابزرا گزارش گیری استفاده کنید stimul soft رو دانلود و شروع کنید خیلی راحت میتونید نتیجه مورد نطر رو ایجاد کنید...

ممنون دوست عزیز از راهنمایی تون
این چیزی که شما معرفی کردین یک کامپوننت هستش که محیط رو داخل دات نت شبیه سازی میکنه

من میخوام جوری باشه که یه متن آماده باشه، فقط جاهای خالی رو با اطلاعاتی که داخل تکست باکس ها وارد می کنیم پر کنه و بشه چاپش کرد.

بازم از لطفتون ممنونم

samadblaj
سه شنبه 08 اسفند 1391, 22:31 عصر
در محیط گزارش گیری فرم مورد نظر رو طراحی می کنید و توضیحات ثابت رو درج و یک فرم هم در سی شارپ درست می کنید و اطلاعات نظیر نام ، نام خانوادگی رو کاربر وارد میکنه و بعد با یه دکمه اطلاعات وارد شده رو به فرم طراحی شده در گزارش ارسال میکنید...

s3rv3r
سه شنبه 08 اسفند 1391, 22:33 عصر
خب مهندس اون بنده خدا درست راهنمایی کرده

گزارشتون رو اماده کنید ( متن آمادتون رو درست کنید تو گزارش ) یه سری چیز میز داره استیمال رپورت به اسم پارامتر که دستی درست میکنید و تو گزارشاتون جا گزاری میکنید. متغیرهاتون رو پارامتری پاس بدید بهش بعدش چاپ .

samadblaj
سه شنبه 08 اسفند 1391, 22:41 عصر
این مثال منو ببینید... :متفکر:

در هنگام گزارش اطلاعات وارد شده رو فرم گزارش ارسال میکند...

mmojbo
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 11:15 صبح
ممنون از همه دوستان

فقط یه سوال دیگه دارم : با کریستال ریپورت هم میشه این کارو کرد؟

mehdi zanjani
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 11:36 صبح
با هر ابزار گزارش گیری میشه اینکارو کرد !! کریستال ریپورت اگه بلدی خوبه ولی اگه میخوای تازه یاد بگیری برو سراغ استیمول که فوق العاده است!!