PDA

View Full Version : اضافه کردن مقدار به بانک

hosein320
سه شنبه 08 اسفند 1391, 21:15 عصر
سلام
چجوری به یه بانک رکورد جدید اضافه میکنیم:متفکر:
جدول بانک به یه دیتاگرید وصله

JaVa
سه شنبه 08 اسفند 1391, 23:25 عصر
خوب شما باید از دستور Insert استفاده کنید.

Insert Into TableName(NameField) Values(Values)
----مثال
Insert Into TBL_Trust(m_code,b_code,t_start,t_end) Values('" & MCode & "','" & Bcode & "','" & DateNow & "','" & DateNext & "')

موفق باشید

hosein320
سه شنبه 08 اسفند 1391, 23:47 عصر
فراموش کردم بگم
به صورت ویزارد به جدول وصل شدم

ايمان هاشمي
سه شنبه 08 اسفند 1391, 23:58 عصر
من با كدنويسي ميتونم كمكت كنم ويزارد كار نكردم

hosein320
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 00:02 صبح
:ناراحت:یعنی کسی ویزارد کار نکرده

tolid123456789
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 07:51 صبح
سلام دوست عزيز
مراحل كار رو براتون مي نويسم
1- ابتدا از طريق منوي Data . ADD New Datasource رو ميزينيم و يك ديتا ست براي خودمون از بانك ايجاد مي كنيم
2- از منوي ديتا / Show dataSource ديتا ستي كه درست كرديم رو مي ياريم.
3- درون ديتا ست ايجاد شده جدولمون وجود داره كل جدول رو مي گيريم و به داخل فرم درگ مي كنيم
4- پنج آيتم به سيني برنامه اضافه مي شند كه يكي شون Navigation هست اين آيتم در فرم هم ايجاد شده و شما مي تونيد باهاش كار كنيد
5- فرم رو اجرا كنيد و در جدولتون ديتاي مورد نظر رو وارد كرده و دكمه Save - Navigation روبزنيد
در پنج مرحله بالا شما تونستيد ديتا رو در جدول اضافه كنيد براي تغيير سلولهايي كه از قبل پر شدند هم مي تونيد همين كارهاي بالا رو انجام بديد.
ولي اگر بخواهيد جدولتون رو از طريق تكست باكس پر كنيد( در مثال بالا ما يك جدول با يك ستون داريم)
مراحل رو بعد از بند 3 بالا پيگيري مي كنيم
3-1 در پنجره ديتا سورس بر روي علامت + جدول كليك كنيد تا نام فيلد ها ظاهر بشند (در اين مثال من يك فيلد به نام a دارم)
3-2 اون فيلد رو روي فرم درگ كنيد
3-3 برنامه رو اجرا كنيد (همانطور كه مي بينيد با حركت بر روي سلولهاي ديتا گريد مقاديرشان در تكست باكس ظاهر مي شوند)
3-4 حالا شما مي تونيد باز هم مقادير داخل تكست باكس رو تغيير بديد و بعد با دكمه Save عمل Update رو انجام بديد و يا با زدن دكمه Add New در Navigation ابتدا يك سطر خالي ايجاد كرده و مقدارتون رو بنويسيد و بعد گزينه Save رو بزنيد

اگر سئوالي بود در خدمتم

hosein320
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 23:42 عصر
کسی نمیدونه چجوری با کد نویسی میشه رکورد اضافه کرد؟

hosein320
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 08:47 صبح
کسی نیست جواب منو بده:عصبانی++:

roya.raha
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 11:55 صبح
سلام
یکبار این تاپیک را از اول میخونیم :
اول یک نفر با کد به شما جواب داده بعد یک نفر گفته فقط با کد بلده ، بعد شما گفتید فقط ویزارد میخواهید و کد نمیخواهید ، یک نفر با ویزارد براتون گذاشته . حالا سوالتون چیه ؟!:متعجب: :متفکر:
اگر با کد میخواید پست 2 این تاپیک اگر با ویزارد میخواهید پست 6 !!

hosein320
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:19 عصر
به صورت ویزارد وصل شدم به بانک
حالا میخوام با کدنویسی یه رکورد اضافه کنم
نمیشه:متفکر: