PDA

View Full Version : سوال: طریقه ادغام دو گزارش درون یک گزارش

hossein_rohollah
سه شنبه 08 اسفند 1391, 21:25 عصر
با سلام
من دو گزارش جداگانه دارم
1. گزارش اقلام رسید شده به انبار ( نام کالا، تاریخ، شماره رسید ، تحویل دهنده و ...)
2. گزارش اقلام حواله خارج شده از انبار (نام کالا، تاریخ خروج، شماره حواله، تحویل گیرنده و ...)

خوب من می خوام این دو گزارش را درون یک گزارش بیاورم یعنی اگر کاربر مثلا کالای X را انتخاب کرد
درون گزارش مثلا در سمت راست تمام موارد رسید شده از این کالا و در سمت چپ تمام موارد حواله شده این کالا به همراه توضیحات هریک(تاریخ و شماره رسید یا شماره حواله و ..) آورده شود
نمی دانم چطوری لطفا راهنمایی کنید
با تشکر از دوستان محترم
گزارش گیری را با کریستال ریپورت انجام میدم

veniz2008
سه شنبه 08 اسفند 1391, 21:56 عصر
سلام.
این کار چندان منطقی به نظر نمیاد. فرض کنید کالایی که رسید شده و id اون 100 باشه ، مثلا 5 بار خارج شده باشه ( هر بار بخشی از اون کالا خارج شده باشه). اگر قرار باشه در گزارش همزمان هم رسید شده و هم خارج شده بیاد خودتون دیگه توصر کنید چطور میشه( 1 بار ورود و 5 بار خروج). در چنین حالتی اگه اصرار داشته باشید که اینو پیاده سازی کنید باید 5 سطر بیاد که در سمت راست گزارش و برای ابتدای هر 5 سطر کالای رسید شده و در بخش سمت چپ هم کالای خارج شده رو دارید (با join میشه این کار رو انجام داد). ولی به نظر صحیح نمیاد.

shojaee.mohsen
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 01:26 صبح
شما می خوای یه گزارش کارتکس درست کنی باید با دستورات sql اول جدولت رو ایجاد کنی نمی تونی تک تک بیاری باید گردش ورود و خروج رو Sum ببندی و بر اساس کالا گروه بندی کنی
بعد جدول یا کوئری رو به گزارش وصل کنی

sgn2006
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 08:53 صبح
سلام

با کریستال ریپرت می شه این کار و انجام داد...

ابته اگر پروژت با کریستال کار می کنه ....

به این صورت که شما دو تا SubReport ایجاد می کنید و در گزارش اصلی قرار می دهید و به هر کدوم پارامترهای مورد نظر رو (مثلا تاریخ ، کد کالا و ...) ارسال می کنی ...