PDA

View Full Version : سوال: نصب نشدن ویژوال استودیو ۲۰۱۲.....

senaps
سه شنبه 08 اسفند 1391, 23:46 عصر
سلام....
من داشتم ویژوال استودیو التیمیت رو نصب میکردم وسطش ازم خواست ریست بکنم....
ریست که کردم، وقتی سیستم بوت شد نوشت که به دات‌نت فریم ورک نیاز داره و بعدشم دیگه نصب نشد...

من نسخه‌ی ۲۰۱۰ رو دارم رو سیستم با نسخه های مختلف دات نت رو
به نظرتون مشکلش چیه؟

این سوال رو یه جای دیگه هم پرسیدم که متاسفانه بعد از سه روز کسی جوابی نداده! :(

ايمان هاشمي
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 00:01 صبح
نسخه 2010 رو كامل پاك كن و از دوباره تست كن شايد حل بشه . من 2012 نصب كردم ولي اينقدر بيخوده و از نظر ظاهري زشت شده كه پاكش كردم و با همون 2010 دارم كار ميكنم

barnamenevisjavan
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 07:51 صبح
اتفاقا بنده هم 2005،2010،2012 رو روی سیستم نصب دارم هیچ مشکلی هم نداره درضمن سرعت 2012 بسیار بسیار بالاست شاید مجموعه ای که تهیه کردید ناقص هست و دات نت 4.5 رو نداره بصورت مجزا دانلود کنید و نصب کنید و دوباره تست کنید باز هم اگر نشد دات نت 3.5 سرویس پک1 رو نصب کنید

Mehdi Naderi
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 08:42 صبح
نسخه 2010 رو كامل پاك كن و از دوباره تست كن شايد حل بشه . من 2012 نصب كردم ولي اينقدر بيخوده و از نظر ظاهري زشت شده كه پاكش كردم و با همون 2010 دارم كار ميكنم

ربطی به نسخه 2010 نداره من هر دو روی روی ویندوز 7 نصب کردم مشکلی نداره
به قابلیت های اون باید نگاه کرد نه به ظاهرش - ظاهر در برنامه طراحی شده شما مورد اهمیت است نه در ابزارهای قدرتمند شما

senaps
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 11:35 صبح
دات نت ۴.۵ رو جدا نصب کردم.... برنامه رو هم از سایت EhsanAvrدانلود کردم که تو این سایت هم هست و فعال هم هست و پکش فکر نکنم مشکلی داشته باشه....!

مشکل هنوز پابرجاست.... جالب اینه که فقط بلند ۲۰۱۲رو نصب میکنه! بقیه‌ی ابزار ها رو نه...

saber67
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 14:29 عصر
این مشکل مختص نگارش 2012 نیست، من هم با 2008 این جور مشکلی داشتم هم با 2010 (چه توی اکس پی چه توی سون)
فکر کنم مربوط به این میشه که مثلا رو سیستم یه نگارش دات نت (مثلا 4.0) رو نصب می کنیم و این دات نت یکمی با اونی که باید برای ویژوال اسندیو نصب بشه فرق داره!
اما موقع نصب چون روی سیستم همچین دات نتی هست برنامه ازش رد میشه (دوباره نصب نمی کنه) که همین موجب مغایرت تو داده ها میشه
خلاصه اینکه زیاد باهاش سر و کله زدم اما حرف حالیش نمیشه:چشمک:
آسون ترین راهش اینه که ویندوزت رو از اول نصب کنی و بعد ویژوال استدیو مورد نظر رو نصب کنی، به احتمال زیاد مشکلت حل بشه

erfan_urchin
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 16:33 عصر

دوست عزیز شما میتونی با رفتن به این قسمت تم ویژوال استودیو رو تغییر بدین تم اولیه خودش خیلی زشته اما با این کار میتونین تمشو قشنگ کنین
مرحله اول: شماباید به این قسمت برین
Tools > Options
مرحله دوم: از منوی سمت چپ گزینه General رو انتخاب کن
مرحله سوم: در سمت راست پنجره در قسمت Color theme گزینه Dark رو انتخاب کن
حالا به نظر من تم ویژوال استودیو 2012 واقعا خوشگل شده. من که از این تم واقعا خوشم میاد

SEZAR.CO
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 18:31 عصر
بهتره یه ویژوال دیگه نصب کنی یا ویندوزت عوض کنی و ....

docendo
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 19:16 عصر
الان چند روزه همین سوال شما پرسیده میشود
بجای چند روز چند ساعت وقت صرف میکردید هرچه وِیژال استودیو دارید را پاک میکردید الان هم دیر نشده هرچه مربوط به استودیو همه را پاک کنید وبعداز یک ری استارت(مهم است) دوباره وقتی مطمعن شدید هیچ ویزال استودیو ندارید دوباره استودیو التیمیت نصب کنید پیشنهاد میکنم برای پاک کردن برنامه هاتون از آن اینستالر استفاده کنید چون برنامه داخل ویندوز بعد از پاک کردن ریجستری را تمیز نمیکند و این بعضی موقع مشکل ببار میاره
ضمنا کاری به دات نت و سیلور لایت نداشته باشید