PDA

View Full Version : نظرخواهی در مورد امکانات و مبلغ قرار داد برای سایت بنیاد نخبگان

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 13:10 عصر
سلام
همچین سایتی میخوام بزنم برای این سازمان تو استان
میخواد سایتی باشه که به بازدید کننده یا نخبه یا هرکسی که فکری ایده ای داره سرویس بده نظرتون چیه در مورد امکاناتش ؟
و قیمت

ravand
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 19:02 عصر
نظر دادم که بعدا نگی کسی به ایده هام اهمیتی نداد :لبخند:
میخوای چه سرویسی بده؟ یه کم بیشتر توضیح بده :متفکر:

colors
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 21:22 عصر
تا جای که میدونم معمولا مشتری(کارفرما) تعیین میکنه که امکاناتش چی باشه و چطوری کار کنه!

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 22:25 عصر
تا جای که میدونم معمولا مشتری(کارفرما) تعیین میکنه که امکاناتش چی باشه و چطوری کار کنه!
حالا من خواستم نظر بپرسم از هرکی که دوست داره /زورکی هم نبوده / گفتم شما بیا بگو اصل چیه ؟شما نظر خاصی داری الان ؟

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 22:26 عصر
نظر دادم که بعدا نگی کسی به ایده هام اهمیتی نداد :لبخند:
میخوای چه سرویسی بده؟ یه کم بیشتر توضیح بده :متفکر:

یک قسمت مربوط به سایت اطلاع رسانی کاربر هست که خوب معلومه
بخش دوم مربوط به لاگین افزاد نخبه یا دارای ایده های ناب است
اون بیشتر مد نظرم بود تو سوال و نظر خواهی

colors
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 09:31 صبح
حالا من خواستم نظر بپرسم از هرکی که دوست داره /زورکی هم نبوده / گفتم شما بیا بگو اصل چیه ؟شما نظر خاصی داری الان ؟

ای بابا چرا انقدر زود عصبی میشی؟ چیزی نگفتم که، اصلا قانونش اینه که مشتری بگه چی میخواد که تو واسش بسازی که بعدا خودت اذیت نشی. مخصوصا سایت های اداری چون چندین نفر مدیر خواهد داشت اگه طبق قرارداد و بند ماده قراردادش کارو انجام ندی بعدا هی میکشنت اونجای هی میکشنت اونجا هی میکشنت اونجا میگن اینو اینطور که گفتی نساختی اونو ایجوری نساختی یا ...، پروژه های اداری رو تجربه کردم که دارم میگم

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 12:18 عصر
ای بابا چرا انقدر زود عصبی میشی؟ چیزی نگفتم که، اصلا قانونش اینه که مشتری بگه چی میخواد که تو واسش بسازی که بعدا خودت اذیت نشی. مخصوصا سایت های اداری چون چندین نفر مدیر خواهد داشت اگه طبق قرارداد و بند ماده قراردادش کارو انجام ندی بعدا هی میکشنت اونجای هی میکشنت اونجا هی میکشنت اونجا میگن اینو اینطور که گفتی نساختی اونو ایجوری نساختی یا ...، پروژه های اداری رو تجربه کردم که دارم میگم

خوب مسلما نظر من براشون مهمه و نظرم میشه رول کارم هرچی سیستم بهتر پول بیشتر

colors
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 13:38 عصر
خوب مسلما نظر من براشون مهمه و نظرم میشه رول کارم هرچی سیستم بهتر پول بیشتر

نمیدونم، ولی زیاد میشه امکانات گذاشت. مخصوصا اگه با بالارفتن امکانات میشه هزینه رو هم بالا برد، یه پرتال جامع بزن براشون. مثلا:
سرویس ایمیل داخلی برای اعضاء که خیلی هم آسونه میتونه ارزش کارو چندبرابر کنه و هزینه رو هم چند برابر کنه.
یا مثلا ایجاد یک کتابخانه آنلاین با امکانات ...

کلا ادارت از این جور چیزا بیشتر خششون میاد تا اینکه بگید RSS میزارم و بانک اطلاعاتی رو چیکار میکنم و ...

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 16:56 عصر
بیشتر توضیح میخوام
پروفایل دهی
رزومه نویسی
ارسال مدارک
بیشتر نظر بدید دوستان لطفااااا
هر ایده شما میتونه پول تو جیب من باشه ( آدم به این رو راستی دیدین ؟؟ : دی :لبخند: )

kartuf
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 19:22 عصر
تالار گفتگو
سمینار مجازی

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 20:28 عصر
دوستان در مورد هزینه هم بگید فردا باید قرارداد و تنظیم کنم